سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۲:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۱۶ آذر ۱۳۹۵در ۹:۲۲ ق.ظ تعداد بازدید: 211 بازدید کد خبر:62843 چاپ خبر

هنوز تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان کوهدشت چهاردیواری است

0

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست کوهدشت گفت: هنوز تصفیه‌خانه فاضلاب شهر چهاردیواری است. به گزارش کشکان،حمید طولابی در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: تصفیه‌خانه فاضلاب از ضروریات هر شهر است که باید با جدیت پیگیری و عملیاتی شود. وی اضافه کرد: متأسفانه در شهر کوهدشت هنوز تصفیه‌خانه فاضلاب وجود ندارد و  در نتیجه […]

 

۵۳۶۰۰t-jpg

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کوهدشت گفت: هنوز تصفیه‌خانه فاضلاب شهر چهاردیواری است.

به گزارش کشکان،حمید طولابی در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: تصفیه‌خانه فاضلاب از ضروریات هر شهر است که باید با جدیت پیگیری و عملیاتی شود.

وی اضافه کرد: متأسفانه در شهر کوهدشت هنوز تصفیه‌خانه فاضلاب وجود ندارد و  در نتیجه حجم انبوهی از فاضلاب بدون استفاده و بازگشت دوباره به چرخه مصرف از دست می‎رود.

طولابی ادامه داد: در سال‎های گذشته برای احداث آن مکانی در نظر گرفته شده که تا حد یک چهاردیواری باقی مانده و اقدام خاصی صورت نگرفته است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کوهدشت با بیان اینکه فاضلاب تولیدی به لحاظ زیست‎محیطی مشکلات زیادی برای منطقه ایجاد می‎کند، افزود: همچنین با شیوع بیماری‎های مزمن این مهم رابطه مستقیم دارد؛ با اجرایی کردن تصفیه‎خانه فاضلاب در شهرستان کوهدشت که از مشکل کم‌آبی هم رنج می‌برد می‌توان ضمن جلوگیری از گسترش بیماری‎ها از آب آن نیز برای آبیاری فضای سبز و مصارف صنعتی استفاده کرد.

وی بیان کرد: اجرایی شدن این تصفیه‎خانه یکی از ملزومات این شهر است که باید هر چه سریع‎تر پیگیری شود و با جمع‌آوری، دفع یا تصفیه و بازیابی فاضلاب تولید شده گام موثری در بهبود وضعیت آبی منطقه داشت.

دیدگاه

  1. حالا بروببین حق انشعاب فاضلاب شده ۸۰۰ هزارتومن درصورتی که تاالان ۳۷۰ هزارتومن بود!!!!!!!!!!!

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط