سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۳:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۵ آذر ۱۳۹۵در ۹:۳۸ ب.ظ تعداد بازدید: 339 بازدید کد خبر:62835 چاپ خبر

۷۰ دانشجوی برتر شهرستان پلدختر تجلیل شد

0

در مراسمی با حضور مسئولان روز دوشنبه از دانشجویان برتر دانشگاه های شهرستان پلدختر تجلیل شد. امام جمعه پلدختر در این مراسم گفت: دانشجو باید استکبار ستیز و عدالت طلب و اهل تلاش برای پیشرفت علمی کشور باشد تا بتواند در مقابل دشمنان ایستادگی و مقاومت کند. حجت الاسلام محمد سوری بر لزوم تقویت روحیه […]

۸۲۳۳۳۹۱۲-۷۱۲۲۳۳۸۵

در مراسمی با حضور مسئولان روز دوشنبه از دانشجویان برتر دانشگاه های شهرستان پلدختر تجلیل شد.

امام جمعه پلدختر در این مراسم گفت: دانشجو باید استکبار ستیز و عدالت طلب و اهل تلاش برای پیشرفت علمی کشور باشد تا بتواند در مقابل دشمنان ایستادگی و مقاومت کند.
حجت الاسلام محمد سوری بر لزوم تقویت روحیه استکبار ستیزی دانشجویان تاکید کرد و افزود: پیام های اصلی روز دانشجو ایستادگی برابر دشمن و تقویت روحیه استکبار ستیزی میان ملت ها است.
وی با بیان این که پیشرفت کشور در دست جوانان انقلابی دانشگاهی است،گفت: جهاد علمی دانشجویان در صحنه های مختلف تولید علم و صنعت امروز بیانگر عزم و اراده قوی آنان برابر دشمنان و نوعی استکبار ستیزی است.
امام جمعه پلدختر گفت: دشمنان از طریق جنگ سخت افزاری نتوانستند به نتیجه برسند به سمت مبارزه فرهنگی و جنگ نرم روی آوردند و تلاش آنها تغییر فرهنگ است.
حجت الاسلام سوری افزود: دشمنان سعی دارند ارزش ها را ضد ارزش جلوه دهند و مسلمانان را از اصل خود جدا کنند تا به مقاصد شوم خود دست یابند.

۸۲۳۳۳۹۱۲-۷۱۲۲۳۳۸۶
معاون فرماندار پلدختر با بیان این که تعامل دانشجو و دانشگاه تفکرسیاسی جامعه را ارتقا می بخشد ،گفت: دولت تدبیر و امید توجه زیادی به دانش افزایی دانشجویان و فضای دانشگاه ها دارد.
علیرضا بیرانوند افزود: محیط دانشگاه باید محیط درک و بینش سیاسی باشد و دانشجو نیز باید درک و بینش درستی از قضایا داشته باشد.
وی با بیان این که قبل از انقلاب اسلامی کشور ما وابسته به غرب بود گفت: امروز جنگ دانش است و جنگ توپ و تانک نیست و امروز توانسته ایم در زمینه های مختلف پزشکی ، سلول های بنیادی و هسته ای پیشرفت کنیم.
بیرانوند با بیان این که کشوری که ضعف علمی داشته باشد حقوقش پایمال است افزود: دانشگاه تنها محل تحصیل علم نیست بلکه محیط دانشگاه ها باید محل درک و بینش و برای دست یابی به علم باید با نشاط، هدفمند و پویا و فرصتی برای ارتقا اخلاق و بینش نیز باشد.
در ادامه این مراسم از ۷۰ دانشجو برتر مسابقات فرهنگی ، علمی و ورزشی دانشگاه های شهرستان پلدختر با اهدا لوح و جوایزی تجلیل شد.
شهرستان پلدختر با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غربی شهرستان خرم آباد مرکز استان لرستان واقع شده است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط