سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۱:۱۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۵ آذر ۱۳۹۵در ۹:۳۴ ب.ظ تعداد بازدید: 831 بازدید کد خبر:62830 چاپ خبر

سخنی با شهردار محترم شهر کوهدشت

0

محمد آزادبخت

محمد آزادبخت/ کشکان: با سلام و عرض ادب خدمت شهردار محترم شهر کوهدشت جناب آقای مهندس علی نجات نورعلی؛ آقای شهردار زمانی که مردم کوهدشت تبلیغات شما را حین برگزاری انتخابات شورای شهر کوهدشت می دیدند و تخصص شما را که نوشته بودید فوق لیسانس شهرسازی و سوابق کاری شما در شهرداری، ما مردم کوهدشت […]

img_4061-1

محمد آزادبخت/ کشکان:

با سلام و عرض ادب خدمت شهردار محترم شهر کوهدشت جناب آقای مهندس علی نجات نورعلی؛
آقای شهردار زمانی که مردم کوهدشت تبلیغات شما را حین برگزاری انتخابات شورای شهر کوهدشت می دیدند و تخصص شما را که نوشته بودید فوق لیسانس شهرسازی و سوابق کاری شما در شهرداری، ما مردم کوهدشت خوشحال شدیم و گفتیم خداروشکر که حداقل یه کسی توی انتخابات شورای شهر کوهدشت شرکت کرده که دارای مدرک تحصیلی و سوابق کاری درخشان در شهرداری می باشد و این خود باعث گرایش قشر زیادی از مردم کوهدشت به شما گردید و موجب شد قشر زیادی از ما مردم کوهدشت به عنوان یک چهره متخصص، باتجربه و در عین حال مردمی رای دهیم و به شما اعتماد کردیم وقتی شما نفر اول انتخابات شورای شهر شدید ما بیشتر خوش حال شدیم که شما نفر اول شدید از وقتی هم شهردار شدید باز مردم خوشحال شدند و گفتیم چه چیزی از این بهتر که به وضعیت شهر کوهدشت رسیدگی بشه ولی متاسفانه شما هیچگونه رسیدگی به شهر کوهدشت نکردید آقای شهردار همانطور که اطلاع دارید یکی از مهم ترین وظایف شهرداری سر و سامان دادن به وضعیت معابر شهری و نظافت کف شهر می باشد. آقای شهردار چرا کارگران شهرداری معابر رو ماه به ماه لایروبی میکنن و بدتر این که متاسفانه آشغال های که از معابر جمع آوری میکنن در سطح خیابان ها کنار معابر میریزند! بعنوان مثال بارز چرا کنار باشگاه امام خمینی انتهای خیابان شهید حسین رضایی این همه زباله و لجن کف جوهای سطح شهر توسط رفتگران ریخته میشه؟ یا مثال بارز دیگه وضعیت اسفبار زباله ها در چهار راه هفده شهریور تقاطع خیابان شهید داراب کوشکی، که چهره ی کریه و بدبویی رو برای همشهریان و مهمانان شهرستانی از کوهدشت در ذهن بر جا میزارن. چرا معابر اصلی شهر از آسفالتی با کیفیت خوب برخوردار نیستند؟ واقعا عمر مفید آسفالت برای هر شهر چند ساله؟

آقای شهردار کوهدشت از لحاظ وضعیت مبلمان شهری و نظافت سطح شهر اوضاع خوبی نداره .چرا پیاده رو های سطح شهر کوهدشت موزائیک فرش نیستند یا پیاده روهای خیابان های اصلی شهر در تسخیر دست فروشان قرار گرفته؟
چرا نظارت کافی بر کار کارگران شهرداری نمیشه؟ آقای شهردار چرا کوهدشت یه پارکینگ عمومی نداره که این همه ماشین کنار خیابان ها پارک نشه؟ آقای شهردار کارگران شهرداری آشغال های درب منازل رو به موقع رو جمع آوری نمیکنن تا بوی تعفن درب منازل رو فرا نگیره. تا حالا بعد از انتخابات شورای شهر، در سطح شهر کوهدشت به خصوص خیابان های منتهی به حاشیه شهر همچون انتهای دارایی، انتهای مطهری، بیست چهار متری تازه آباد شاهیوند و… دور زدید؟ چرا در سازمان تاکسیرانی که یکی از نهادهای زیرمجموعه شهرداری نظارت کافی برای نرخ تاکسی ها نمیشود؟! آقای شهردار فکر نمیکنید سد ساحلی جنبه زیبایی در سطح شهر نیست؟ فکر نمیکنید ساکنان اطراف سد ساحلی ممکنه خطر سقوط بچه هاشون رو در داخل سد ساحلی به جان بخرن؟ چه تمهیداتی رو جهت عدم تکرار فاجعه ی سیل پاییز سال گذشته در نظر گرفتید؟ چه تضمینی وجود داره بازم در صورت سیل رنج خانواده ای همراه با تمام امید و آرزوها در طومار گل و لای سیلی خانمان برانداز پیچیده نشه؟ چرا به طور جد جلوی ساخت و سازهای غیر مجاز رو نمیگیرید؟ چرا مکان مشخصی برای جمع آوری نخاله های ساختمانی در تظر نمیگیرید؟ آقای شهردار کوهدشت بعنوان سومین شهر بزرگ استان لرستان داری کلی آثار باستانی میباشد ولی تابلوی راهنمایی و رانندگی مناسب جهت مسیریابی صحیح این مناطق وجود ندارد آقای شهردار طبق استانداردهای کشوری در ایران سرانه کافی فضای سبز برای مردم بین ۷تا۱۲متر برای هر نفر وجود ندارد و فضای سبز زیبای برای استراحت کافی مسافران نیست. چرا تابلوی مشخصی برای معابرسطح شهر وجود ندارد؟ چرا تابلوی مشخصی برای راهنمایی مسافران توی شهر نیست که راحت بتوانند راحت مکان مشخص خودرا پیدا کنن؟
چرا سرانه کتابخانه عمومی شهر اینقدر کم است؟
چرا مکان مناسبی برای گذارندن اوقات فراغت جوانان وجود ندارد که روی به قلیان بیاورند؟

و ده ها سوال دیگر که اگر بیاندیشید به آن ها می رسید!

به امید روزی که کوهدشت به یکی از زیباترین شهرستان های استان لرستان و کشور تبدیل بشه.

به امید گسترش فرهنگ شهروند پرسشگر و مسئول پاسخگو در بین مردم شهرمان…

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. و آقای شهردار چرا میدان معلم با چراغ سبز پرسنل شهرداری به تسخیر یک عده سودجو و سایپا دار که اکثرا سرمایه دار هستند درآمده.چرا برق و روشنایی آنها از دکه ای که متعلق به شهرداریست تامین می شود .چراترافیک این میدان کنترل نمیشود و….

  [پاسخ]

 2. ضمن تقدیر و تشکر از آقای دکتر واقعا حرف دل مردم رو زدید و اگر مورد هجمه قرارش ندادیم فقط و فقط به خاطر احترام به جنابعالی بود ولی واقعا هیچ فعالیت مثبتی در مدت زمان تصدی ایشان در سطح شهر صورت نگرفته امید وارم شورای شهر فکر ی در جهت برون رفت از این معضل بیاندیشند و شهردار مناسبی جهت سامان دهی به شهر مصیبت دیده کوهدشت انتخاب نمایند

  [پاسخ]

 3. با سلام.ای کاش عکس نگارنده درسایت درج می شد تا پی ببریم این یادداشت ر ا کدام محمد آزادبخت نوشته است،محمد همسایه ما،محمد همسایه شما ویا محمد آزادبخت کاندید حوزه کوهدشت و ر ومشکان؟؟؟!!!!
  انتقادها تمام وکمال بود من نیز اضافه میکنم کوچه های خیابان های معاد یک و دو نامگذاری نشده اند!!! واینکه چرا آقایان کوچه وخیابانی را تا به حال به نام شهید عبدیانی وحمزه مرادیان قهرمان جهان نکرده اند…..

  [پاسخ]

 4. راست میگه چرا!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  راستی خیابان پشت شهرداری یادت رفت انگار شخمش زدن به خدا اهل اون منطقه هم نیستم فقط گاهی اوقات از اونجا رد میشم ماشینم داغون میشه .؟!!!!!!
  فکر کنم هر ماشینی از اونجا رد بشه باید سریع بره جلو بندی ماشینشو بریزه پایین .
  راستی مگه ما واسه ماشینامون عوارض شهرداری نمیدیم چرا باید وضعیت این شهر اینجوری باشه.؟

  [پاسخ]

 5. با تشکر از آقای آزادبخت باید مدیریت هوشمندانه و هدفمند ایشان و اعضای شورای شهر در آسفالت کردن کوچه و خیابان های نیمه ساخته شده در نقاط خاص را هم به مطالب اضافه می نمودید.

  [پاسخ]

 6. سلام جناب شهردار تورو خدا یه فکری به حال زمینهای واقع در جادی الاد قباد میدان دلالان قدیم بکنید

  [پاسخ]

 7. تورا به خداشهردار اگه میشه گاز سی ان جی کشاورز درست کن تا ما روز ی ۲ ساعت سفت گاز هستیم

  [پاسخ]

 8. اقای شهردار تا چه زمانی منطقه خیابان دانش اموز نرسیده به کشتارگاه باید بلاتکلیف بماند میگید فضای سبزه اما بدونه هیچ برنامه ای این منطقه را دریابید هر کوچه احتیاج به یک کمپرسی شن دارد این یک قلم هم باید تا کی صبر کنیم

  [پاسخ]

 9. انصافا وضعیت شهر از زمانی مهنس نورعلی شهردار شده اند در حال تحول است . منتها باید قبول کرد که شهر ما مشکلاتش خیلی زیاد است و به زودی و یک شبه نمی توان همه کاری کرد .

  [پاسخ]

 10. سلام بر تمامی خوانندگان، حقیقتا ما از ناشناس بودن سخنی با شهردار که معلوم نیست ……..! چون اگر آزادبخت کاندیداست این حرکت سردرازدارد.

  [پاسخ]

 11. البته با آمدن نورعلی وضع آسفالت و پل ها ی کوچه و خیابانها بهتر شده ولی شهر قبل از نورعلی داغون شده بود هر چه کار انجام میگیره باز هم کم است. بهر حال از آقای آزادبخت و مهندس نورعلی متشکریم.

  [پاسخ]

 12. با وجود آقای نورعلی وضعیت شهر به نسبت قبل بهتر شده و انشاالله که خیلی از این مشکلاتی که دوستان مطرح نمودند مرتفع خواهد شد با تشکر از شهردار محترم

  [پاسخ]

 13. سبک نوشته از نوعِ ناگهانی است. لذا با سبک ورود محمد آزادبختِ معروف به مسایل، متفاوت است. احتمالا محمد آزادبخت دیگری است.

  [پاسخ]

 14. الان یادم آمد . درست است یک محمد آزادبخت دیگر هست که چند وقت پیش موسیقی رحمانپور را نقد کرده بود. پس ایشان همان محمد آزادبخت است.

  [پاسخ]

 15. پیام، شهردار ویکی از اعضای شورای شهر بناب به جرم ارتشادستگیر شدند ،چرا نظارتی برشورای شهر واین اقای شهردار نیست ،

  [پاسخ]

 16. شهرداری را همچون سهم الارث بین اعضا شورا تقسیم کرده اند حتی کارگران شاغل در پمپ گازههای شهر بطور واضح با سهم خواهی شورا مشغول نمود اند ،اسفالت گزینشی وسفارشی ،روشنایی معابر دلخواه وبه سفارش ،قراردادهای صوری که موجب زیان ۶۰۰ میلیونی به شهرداری شد

  [پاسخ]

 17. از ساکنین خیابان کارگر شمالی ،کوچه اول سمت راست.

  عرض سلام و ادب به محضر شهردار و همکاران ساعی ایشان.(بله ساعی البته در زمینه غیر از منافع عموم)
  طی مکاتبات کثیر و مکالمات وسیع و حضور در دفتر شهردار و مهندسین…عمران(حضرات ملایی و باقری عبدولی)و پیام و سفارش ها و تماسهایی که با این حضرات داشته ایم و با بی مهری محض و غیرمنطقی… این عزیزان مواجه شده ایم. جزء سعی در زمینه جلب رضایت این اربابان (نه رضایت و تکریم ارباب رجوع)چیزی ندیده و نشنیده ایم.آری این است شهرداری عنان گسیخته ای که به دست بعضاً افراد غیر مسئول و عوام فریب سپرده شده است.آری برادر و خواهر کوهدشتی ام نوبت به این مسئولان غیرمسئول نیز می رسد که چون متکدیان خونه به خونه برای تجمیع آراء مردم مظلوم کوهدشت دست به کار شوند.شاید بار دیگر با واسطه و یا به خاطر رأی مردم بر کرسی شورای شر(نه شهر)جلوس کنند و باز تکدی گری آراء این انسان های ذی شعور و با عزت نفس را به نسیان بسپارند و یا از آن برای رتق و فتق امور خود جهت گذاشتن کلاه بر سر عزیزان چشم در انتظار آبادانی شهرمان به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.
  ننگ بر آنان که به آراء این مردم فهیم پشت پا می زنند و آنان را مأیوس می نمایند…

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط