سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۹:۳۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۲ آذر ۱۳۹۵در ۱۰:۱۷ ب.ظ تعداد بازدید: 364 بازدید کد خبر:62755 چاپ خبر

خسارت های باورنکردنی باد و باران به لرستان!

0

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان گفت: بارش باران و وزش باد شدید به تعدادی از جاده‌ها و پل‌های مناطق روستایی و عشایری لرستان و به شبکه انتقال برق خسارت وارد شده است. به گزارش کشکان، رضا آریایی در رابطه با بارش‌های چند روز اخیر در لرستان اظهار داشت: بارش باران که از دو روز پیش […]

۶۳۵۸۱۸۴۳۷۶۹۵۲۱۰۴۸۷

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان گفت: بارش باران و وزش باد شدید به تعدادی از جاده‌ها و پل‌های مناطق روستایی و عشایری لرستان و به شبکه انتقال برق خسارت وارد شده است.

به گزارش کشکان، رضا آریایی در رابطه با بارش‌های چند روز اخیر در لرستان اظهار داشت: بارش باران که از دو روز پیش در استان لرستان آغاز شده تا ساعت ۱۷ عصر امروز در شهرهای شول‌آباد ۹۷، دورود ۹۴ و سپیددشت ۸۸ میلی‌متر بوده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان میزان بارش در دیگر شهرهای استان را اعلام کرد و افزود: پلدختر ۷۵، بروجرد ۷۱، سیلاخور ۵۳، ایمان‌آباد شرق خرم‌آباد ۵۴، خرم‌آباد۵۲ و ازنا ۴۶ میلی‌متر بارش داشته است.

وی عنوان کرد: میزان بارش در شهرهای رومشکان ۴۵، ریمله شمال خرم‌آباد ۴۵، الیگودرز ۴۱، الشتر ۳۲، نورآباد ۱۸ و کوهدشت ۱۰ میلی‌متر بوده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان متوسط بارندگی استان را ۵۴ میلی‌متر عنوان و تصریح کرد: بارش هم‌اکنون در اکثر نقاط استان متوقف شده و گاهی رگبار پراکنده باران، این وضعیت تا صبح ادامه دارد.

آریایی ضمن تأکید بر اینکه وزش باد شدید در اغلب مناطق وجود دارد، بیان کرد: به تعدادی از جاده‌ها و پل‌های مناطق روستایی و عشایری و به شبکه انتقال برق خسارت وارد شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان افزود: آزادراه نیز همچنان مسدود است ولی تلاش برای بازگشایی محور در حال انجام است.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. خسته نباشید میگم به جناب آریایی مدیر تلاشگر

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط