سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۶:۳۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۲ آذر ۱۳۹۵در ۹:۵۵ ب.ظ تعداد بازدید: 631 بازدید کد خبر:62750 چاپ خبر

آغاز چالش ها برای معاون سیاسی امنیتی سابق لرستان/ واکنش اصلاح طلبان قزوین به انتصاب شاهرخی

0

در حالی که بخش زیادی از بدنه اصلاح‌طلب در استان قزوین دنبال تغییر ایوب رحیمی بودند، اما گویا انتصاب معاون جدید سیاسی و امنیتی استانداری قزوین زیاد به مذاق اصلاح‌‍طلبان خوش نیامده است. به گزارش کشکان، با اعلام خبر تغییر معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین و انتصاب سید سعید شاهرخی از لرستان به این […]

۵۷۳۳۸۳۶۳

در حالی که بخش زیادی از بدنه اصلاح‌طلب در استان قزوین دنبال تغییر ایوب رحیمی بودند، اما گویا انتصاب معاون جدید سیاسی و امنیتی استانداری قزوین زیاد به مذاق اصلاح‌‍طلبان خوش نیامده است.
به گزارش کشکان، با اعلام خبر تغییر معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین و انتصاب سید سعید شاهرخی از لرستان به این سمت، انتظار می رفت که جریان اصلاح‌‌طلب که مدت ها بود دنبال تغییر بودند از این تغییر راضی باشند اما واکنش های این جریان نشان می دهد که اصلا اینگونه نیست.
یکی از سخت‌ترین واکنش‌ها مربوط به حزب اعتماد ملی شاخه قزوین است. این حزب در کانال تلگرامی خود با ارسال پست‌هایی نسبت به این انتصاب واکنش نشان داده است.
این کانال در اولین پست خود از انتصاب غیر بومی استاندار قزوین انتقاد کرده و گفته است: استاندار به سمت انتصاب نیروهای غیر بومی گرایش پیدا کرده است. این حزب در پست دیگری واکنش تندتری به این انتصاب نشان داده و عنوان کرده است: انتصاب شاهرخی بعنوان معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین موجبات نگرانی نیروهای بومی استان را فراهم آورده است.
این حزب در کانال تلگرامی خود ادامه داده است: استاندار قزوین که سابقه مدیریت کلان در استان لرستان را دارد تاکنون چندین پست کلیدی استان را به لرستانی ها سپرده است، همچنین طبق شنیده ها شاهرخی بنا به دلایلی که پایگاه خبری اعتماد ملی از کم و کیف آن اطلاعات دقیقی ندارد در استان لرستان با اعتراضات گسترده و جمع آوری طومار نیروهای بومی لرستان جهت برکناری مواجه شده بود، باید منتظر بود و در آینده نزدیک واکنش نیروهای بومی استان را به این انتصاب شاهد بود.
از سویی شاخه‌های دیگر جریان اصلاح‌طلب در استان نیز با تردید به این انتصاب نگاه کرده اند و واکنش صریحی نداشته اند. خبرها حاکی است شاهرخی همانطور که در لرستان روزهای با آرامشی طی نکرده در قزوین نیز روزهای پرچالشی خواهد داشت.
گفتنی است شاهرخی پیش از این معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان را عهده دار بود و فرمانداری شهرستان های نهاوند و اسدآباد و همچنین سمت شهردار ملایر از جمله سوابق اجرایی در کارنامه مدیریتی و کاری ایشان می باشد.

 

مرجع: تابناک

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. محسن -اصلاح طلب

  ان شا الله خدا حق است مظلومییت ستاد های انتخاباتی دکتر روحانی در کل استان این روزها را نوید می داد چه شد که کسانی که علنا” به دکتر روحانی حتی بعد از پیروزی در انتخابات به ایشان توهین کردند پست گرفتند ودر عوض یاران وفا دارکه در آن شرایط سخط امنیتی به روحانی رای دادند بی حرمت وگوشه گیر شدند صبر بعد از جهار سال متوالی ومستمر خدا را شکر وسپاس گزار

  [پاسخ]

 2. حق دارن شاهرخی در انتخابات کوهدشت و پلدختر از اصول گراها تمام قد حمایت کرد حقشه افیش خوردی

  [پاسخ]

 3. در پاسخ به کامنت اصلاح طلب خاک برسر ادمهای بی سواد وکودن که همه چیز را از سیاست وجناح بازی می دانند

  [پاسخ]

 4. جواب ابلهان خاموشی است چون حقیقت داشت سو ختی وگر نه نمی بایست با این ادبیات سخیف ودور از ادب خود را بیا راید.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط