سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۹:۱۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۲ آذر ۱۳۹۵در ۹:۴۸ ب.ظ تعداد بازدید: 213 بازدید کد خبر:62746 چاپ خبر

فراخوان جشنواره هنرهای تجسمی هفته قرآن و عترت استان لرستان

0

فراخوان جشنواره هنرهای تجسمی هفته قرآن و عترت استان لرستان (۲۰ الی ۲۷ آذرماه ۱۳۹۵ کوهدشت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی) دفتر قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با همکاری انجمن خوشنویسان کوهدشت جشنواره تجسمی را در پنج رشته خوشنویسی نستعلیق، خوشنویسی ثلث، نقاشی خط، تذهیب و عکاسی، برگزار می‌نماید. موضوعات […]

فراخوان جشنواره هنرهای تجسمی هفته قرآن و عترت استان لرستان
(۲۰ الی ۲۷ آذرماه ۱۳۹۵ کوهدشت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی)

دفتر قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با همکاری انجمن خوشنویسان کوهدشت جشنواره تجسمی را در پنج رشته خوشنویسی نستعلیق، خوشنویسی ثلث، نقاشی خط، تذهیب و عکاسی، برگزار می‌نماید.
موضوعات جشنواره: مضامین و معارف دینی و قرآنی، سبک زندگی اسلامی، اقتصاد مقاومتی، فرهنگ ایثار و شهادت، کلیه مفاهیم و موضوعات و داستان های قرآن و عترت، زندگی و سیره رسول اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع)، عفاف و حجاب، ولایت و مهدویت، وحدت اسلامی، احکام و قوانین اسلامی و سایر موضوعات مرتبط با قرآن و عترت
ضوابط جشنواره: الف) بخش خوشنویسی: کتابت آیات قرآن کریم و احادیث اهل بیت(ع) باشد، ابعاد با احتساب پاسپارتو حداقل ۳۵ * ۵۰ و حداکثر ۸۰ * ۲۰/۱ باشد، آثار باید به صورت قاب شده به دبیرخانه جشنواره ارسال شود. ب) نقاشی خط: تکنیک آزاد و ابعاد حداقل ۳۵ * ۵۰ و حداکثر ۷۰ * ۱۰۰ باشد، آثار می‌تواند بدون قاب باشد.
ج) بخش تذهیب: ابعاد با احتساب پاسپارتو حداقل ۳۵ * ۵۰ و حداکثر ۷۰ * ۱۰۰ باشد، آثار تذهیب بدون خط باشد، آثار به صورت قاب شده به دبیرخانه ارسال شود.
د) بخش عکاسی: عکس‌های دیجیتال با فرمت jpg یا Tiff در قالب CD همگی قابلیت چاپ در ابعاد ۵۰ * ۷۰ را داشته باشد، عکس‌ها با ذکر نام و نام خانوادگی به‌صورت حروف انگلیسی نامگذاری شوند. مثال(ALI MORADI-01)
شرایط عمومی: هر هنرمند می‌تواند حداکثر ۵ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید، آثار باید تولید سال ۹۴ و ۹۵ باشد و تاکنون در جشنواره دیگری شرکت داده نشده باشد، آثار در قالب نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شوند، برای تمام شرکت کنندگان لوح حضور در جشنواره صادر می‌گردد. برای شرکت در جشنواره می‌بایست فرم درخواست ثبت‌نام را از سایت قرآن و عترت استان لرستان به نشانی http://www.qlr.farhang.gov.ir دریافت و به همراه آثار و عکس پرسنلی هنرمند به آدرس دبیرخانه جشنواره هنرهای تجسمی هفته قرآن و عترت لرستان به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت ارسال نمایید.
جوایز جشنواره در هر بخش:

نفر اول: تندیس جشنواره و جایزه نقدی ۸ میلیون ریال

نفر دوم جایزه نقدی ۶ میلیون ریال

نفر سوم جایزه نقدی ۴ میلیون ریال
گاه‌شمار جشنواره: مهلت ارسال آثار تا ۲۰آذر ماه ۱۳۹۵ است، داوری آثار: ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۵
اعلام پذیرفته‌شدگان و دعوت برای حضور در اختتامیه۲۴ آذرماه ۱۳۹۵ به مناسبت ولادت رسول اکرم(ص)
نشانی دبیرخانه: کوهدشت – میدان قدس – مجتمع فرهنگی هنری ارشاد انجمن خوشنویسی کوهدشت

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۴۳۶۳۰۸ (خسروی) – ۰۶۶۳۲۶۳۳۰۴۱

img_20161203_004351

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط