سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۶:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۲ آذر ۱۳۹۵در ۲:۳۷ ب.ظ تعداد بازدید: 640 بازدید کد خبر:62725 چاپ خبر

بازدید نماینده ی سلسله و دلفان از بیمارستان کوهدشت

0

علی رستمیان نماینده ی مردم سلسله و دلفان صبح امروز با حضور در شهرستان کوهدشت از بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان بازدید کرد. به گزارش خبرنگار کشکان، رستمیان که از نزدیک با امکانات این بیمارستان آشنا شد از دکتر ساکی ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان و دکتر امینی زاده ریاست شبکه بهداشت و درمان […]

img_20161202_121956

علی رستمیان نماینده ی مردم سلسله و دلفان صبح امروز با حضور در شهرستان کوهدشت از بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار کشکان، رستمیان که از نزدیک با امکانات این بیمارستان آشنا شد از دکتر ساکی ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان و دکتر امینی زاده ریاست شبکه بهداشت و درمان کوهدشت به خاطر توسعه و تجهیز این بیمارستان تقدیر به عمل آورد و افزود: امیدواریم به زودی شاهد توسعه مراکز درمانی در شهرستان های سلسله و دلفان باشیم.

گفتنی است در این بازدید دکتر امینی زاده ریاست شبکه بهداشت و درمان کوهدشت رستمیان را همراهی می کرد.

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. صرفا جهت اطلاع
  هتلینگ بیمارستانها چیست؟
  هتلینگ بیمارستان جزء طرح تحول نظام سلامت بوده که با اجرای طرح هتلینگ وضعیت خدمات رسانی غیرپزشکی در بیمارستان‌های دولتی کشور از نقطه نظر فرسودگی ساختمان، تخت، تشک، کمد، میز، سرویش بهداشتی، تاسیسات (سیستم سرمایش و گرمایش) و انجام خدمات مورد نیاز توسط همراه بیماران تا مهر ماه سال جاری برطرف خواهد شد. با اجرای این طرح در فازهای نهایی :
  هتلینگ بیمارستانهای دولتی به طور کامل بازسازی و نوسازی خواهد شد. به طوری که تمامی بیمارستانها تا مهرماه سال جاری به حداقل استاندارد (سه ستاره) خواهند رسید.
  پس این طرح در کل کشور در حال انجام شدن هست وربطی به بیمارستان کوهدشت ندارد.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط