سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۸:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۲ آذر ۱۳۹۵در ۲:۳۰ ب.ظ تعداد بازدید: 362 بازدید کد خبر:62722 چاپ خبر

امام جمعه کوهدشت: دولت باید حقوق حقه مردم را از حلقوم غارتگران نجومی بیرون آورد

0

نماز عبادی و سیاسی جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ ابراهیم طهماسبی امام جمعه محترم شهرستان کوهدشت در مصلی نماز جمعه مسجد حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی برگزار گردید. امام جمعه کوهدشت درخطبه اول ابتدا خود و سپس نمازگزاران را به رعایت تقوا و پرهیزکاری دعوت کرد ایشان در قسمتی […]

img_20161202_174804

نماز عبادی و سیاسی جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ ابراهیم طهماسبی امام جمعه محترم شهرستان کوهدشت در مصلی نماز جمعه مسجد حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی برگزار گردید.
امام جمعه کوهدشت درخطبه اول ابتدا خود و سپس نمازگزاران را به رعایت تقوا و پرهیزکاری دعوت کرد ایشان در قسمتی از سخنان خود در خطبه اول گفت: در روز قیامت نوری از بهشت به آسمان ها میرود اهل جهنم سوال میکنند این نور از چیست؟! اهل بهشت می گویم از تقوایی است به در دنیا کسب کرده ایم.

امام جمعه کوهدشت افزود: خطبه اول را به وجود امام زمان اختصاص میدهم ما شیعیان جهت ظهور امام زمان باید زیاد دعا کنیم، امامی که خداوند برای نجات انسانها آفریده است، پیامبر (ص) فرمود: افضل اعمال انتظار فرج است، ما بایدخودمان را مهیا کنیم که لایق ظهور امام زمان عجل الله باشیم.
شیعه دو بال دارد یکی بال سرخ یعنی عاشورا و یکی بال سفید یعنی انتظار، امسال میلیون ها نفر در اربعین حضور داشتند و این همان قدرت انتظار است، امام حسن عسگری (ع) فرمود: سه علامت را برای نشان امام زمان میگویم:
اول، کسیکه بعداز شهادت من بربدنم نماز بخواند
دوم،کسیکه پاسخ سوالات مردم را بدهد
سوم، مبلغی که برای ماهدیه فرستاده میشود مقدارش را بداند
امام عسگری (ع) ماموریت بسیار سنگین و خطیر را با تلاش فراوان، با انتخاب کودک پنج ساله ای برای رهبری به مردم معرفی میکند که بعد از شهادت امام حسن عسگری ع با سه دلیل گفته شده توسط امام یازدهم، امام را قبول میکنند و با امام زمان بیعت می کنند.
امام رضا علیه فرمود: از نسل فرزندم امامی به دنیا خواهد آمد که هم تنها و آواره است و هم غریب و ما باید یاری اش کنیم.
خطبه دوم:
امام جمعه کوهدشت در این خطبه به مناسبت های هفته اشاره کرد و گفت: مناسبت اول، ۱۲آذرماه تصویب قانون اساسی و روز قانون اساسی، برای موفق بودن قانون دو شرط دارد شرط اول نظارت و شرط دوم اجرا صحیح آن
مناسبت بعد، ۱۳آذرماه روز جهانی معلولین و روز بیمه است که متاسفانه خیلی از مردم از برخورد با این بیمه شده ها ناراضی‌اند که باید مسولین کاری بکنند که مردم راضی باشند.
مناسبت بعد ۱۶آذر ماه روز دانشجو
مناسبت بعد، روز پنجشنبه ۱۸آذر ماه روز شهادت امام حسن عسگری (ع) که این روز را گرامی میداریم.
اما سخنان حضرت آقا در مورد اربعین و جریان تصادف قطار دولت باید بیشتر دقت کند درصورتی که اگر کنسرتی انجام نمی شود به بوق و کرنا می زنند اما اتفاقا قطع برق و آب و گاز مردم در برخی از استان ها خبری نمی شود، دولت باید بیشتر در این موارد بررسی و اقدام کند.
بحث برجام که بارها اعلام کردیم اینها همه دروغ می گویند و دیدیم که چه مصوباتی بر علیه ما شد. مسله هواپیماها، تحریم ها چی شده، قطعا برجام را این ها انجام نمی دهند.
باید هوشیار باشیم، برای ما بحث هسته ای غرور ملی است باید از آن حمایت کنیم، قانون داماتو در زمان دولت آقای هاشمی اجراشده بود، دزمان دولت احمدی نژاد نبوده است.
از حقوق های نجومی و غارت بیت المال خبری نیست و فردا هم در انتخابات معلوم نیست چه خواهند گفت، دولت باید حقوق حقه مردم را از حلقوم غارتگران نجومی بیرون آورد.
جمعه آینده انشاالله روز جانشینی امام زمان که جشن با شکوهی برگزار خواهد شد.
امام جمعه کوهدشت گفت: رحلت آیت الله شاهرخی که از علمای برجسته و نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری است مصیبت بزرگی بود که آنرا به خانواده محترم ایشان تسلیت میگویم.

 

گزارش: سید علیرضا قدمی/ کشکان

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط