سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۴:۰۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۲ آذر ۱۳۹۵در ۹:۳۱ ب.ظ تعداد بازدید: 464 بازدید کد خبر:62720 چاپ خبر

نماینده ی سلسله و دلفان در گفتگو با کشکان: حمایت تمام نمایندگان استان از احداث سد معشوره

0

علی رستمیان نماینده ی مردم سلسله و دلفان در مجلس دهم صبح امروز جمعه ۱۲ آذر ۹۵ در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری کشکان در خصوص احداث سد معشوره گفت: منافع این سد به تمام شهرستان های استان می رسد و قاطبه ی نمایندگان لرستان موافق احداث این  سد هستند. رستمیان با تأکید بر […]

photo_2016-08-03_02-37-40

علی رستمیان نماینده ی مردم سلسله و دلفان در مجلس دهم صبح امروز جمعه ۱۲ آذر ۹۵ در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری کشکان در خصوص احداث سد معشوره گفت: منافع این سد به تمام شهرستان های استان می رسد و قاطبه ی نمایندگان لرستان موافق احداث این  سد هستند.

رستمیان با تأکید بر اینکه اعضای مجمع نمایندگان استان از هیچ تلاشی برای احداث این سد مهم و حیاتی فروگذار نمی کنند افزود: طبیعی است در هر برنامه و پروژه ای مخالفت هایی وجود داشته باشد ولی ما منافع کل استان به خصوص حوزه انتخابیه خود را در نظر می گیریم.

وی ضمن تقدیر از پیگیری های نماینده ی کوهدشت و رومشکان در مجلس و استاندار لرستان برای به ثمر نشستن این طرح بیان داشت: معشوره حق مردم لرستان به ویژه شهرستان های حوزه کشکان رود است و ما به هیچ وجه از این حق دست نمی کشیم و تا حصول نتیجه و اجرایی شدن سد پیگیری های خود را ادامه خواهیم داد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. به امید انروز که این حق ما به ما برگردد و به حول قوه الهی خوش بین هستیم . و این حقیر از ریاست محترم جمهور نیز از طرف مردم کوهدشت تقاضای رسیدگی دارم . یاحق

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط