سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۰:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۱در ۵:۵۹ ب.ظ تعداد بازدید: 136 بازدید کد خبر:6265 چاپ خبر

طرح تجهیز مجتمع فرهنگی هنری نورآباد ۷۰ درصد پیشرفت کاری دارد

0

  به گزارش لکنا به نقل از ایرنا، یوسف نوری زاده گفت:چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای تجهیز سالن آمفی تئاتر ، نگارخانه و سالن اجتماعات این مجتمع پیش بینی شده است که تاکنون دو میلیارد ریال آن جذب و هزینه شده است. به گفته وی، این مجتمع برای تجهیز و تکمیل به سه […]

80554026-3750783

 

به گزارش لکنا به نقل از ایرنا، یوسف نوری زاده گفت:چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای تجهیز سالن آمفی تئاتر ، نگارخانه و سالن اجتماعات این مجتمع پیش بینی شده است که تاکنون دو میلیارد ریال آن جذب و هزینه شده است.

به گفته وی، این مجتمع برای تجهیز و تکمیل به سه میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز دارد .

‘نوری زاده’ تجهیز مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان دلفان را از اولویت های مهم فرهنگی منطقه عنوان کرد و گفت: این مجتمع را مسکن و شهرسازی احداث کرده و فرهنگ و ارشاد اسلامی مجری تجهیز آن است .

وی با تشریح ناکافی بودن مراکز فرهنگی و هنری در شهرستان دلفان و نقش مهم این مراکز در توسعه فرهنگی ، جذب جوانان علاقمند به فرهنگ ، هنر و شکوفایی استعدادهای هنرمندان تسریع در تکمیل و تجهیز مجتمع فرهنگی و هنری ضروری است .

وی معتقد است با بهره برداری از طرح تجهیز مشکل نبود سالن آمفی تئاتر جهت برگزاری همایش ها، جشنواره ها و فعالیت های فرهنگی و نگارخانه برای برپایی نمایشگاههای مختلف حل خواهد شد.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط