سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۷:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۹ آذر ۱۳۹۵در ۲:۲۰ ب.ظ تعداد بازدید: 642 بازدید کد خبر:62606 چاپ خبر

آیا «محمود آشناگر» فرماندار خرم آباد می شود؟!

0

محمود آشناگر، یکی از گزینه های احتمالی برای تکیه زدن بر مسند فرمانداری خرم آباد است. امین ساکی: پس از انتصاب حبیب الله خجسته پور فرماندار خوشنام خرم آباد به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، اینک باید دید هوشنگ بازوند “استاندار” چه کسی را به عنوان فرماندار خرم آباد معرفی می کند. […]

۶

محمود آشناگر، یکی از گزینه های احتمالی برای تکیه زدن بر مسند فرمانداری خرم آباد است.

امین ساکی: پس از انتصاب حبیب الله خجسته پور فرماندار خوشنام خرم آباد به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، اینک باید دید هوشنگ بازوند “استاندار” چه کسی را به عنوان فرماندار خرم آباد معرفی می کند.

در این میان، گمانه زنی ها حکایت از اتفاق نظر مدیران ارشد استان بر انتصاب محمود آشناگر “معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری” دارد اما، باید دید در نهایت، آیا این اجماع نظر و عقیده به فرمانداری آشناگر می انجامد یا نه!

یکی از دلایل مهم و اساسی که به انتصاب احتمالی آشناگر قوت می بخشد، آشنایی وی به امور جاری فرمانداری خرم آباد به جهت پست معاونتش و همسویی او با سیاست های دولت تدبیر و امید است.

از سوی دیگر، شناخت استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی او از نوع عملکرد و میزان توانایی های آشناگر را نیز می توان از جمله دلایل این انتخاب دانست.

حال باید دید هوشنگ بازوند، کلید فرمانداری خرم آباد را به دست چه کسی می دهد، محمود آشناگر “معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری خرم آباد”؟! ولی اله میرزایی “فرماندار الیگودرز”؟! یا گزینه ای دیگر؟!

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. آقای میرزایی اصل دارای تجاب ارزنده ای در مسند فرمانداری می باشد معاون فرمانداری در شهرستانهای صحنه ، قصرشیرین ، اسلام آباد غرب در دولت اصلاحات ، ۴ سال فرماندار قروه ، ۵ سال فرماندار شهر حساس سسندج که هر کسی توان مدیریتی آن را ندارد. فرماندار نمونه ،الان نیز فرماندار الیگودرز است که الحق یک سر و گردن از تمامی فرمانداران استان بالاتر است و قابل قیاس با کسی که فقط یکسال است معاون فرماندار بوده نمی باشد انشااله آقای استاندار با درایت و استقلالی که دارند ایشان را به عنوان فرماندار خرم آباد برگزینند که به نفع رشد و تعالی مرکز استان است .

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط