سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۸:۳۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۷ آذر ۱۳۹۵در ۱۰:۱۱ ق.ظ تعداد بازدید: 390 بازدید کد خبر:62514 چاپ خبر

رئیس جدید اداره منابع طبیعی شهرستان پلدختر معرفی شد

0

طی مراسمی رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پلدختر معرفی شد. به گزارش کشکان، مراسم معارفه رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پلدختر صبح یکشنبه با حضور معاون برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان و کارکنان این اداره برگزار شد. حجت اله سنجابی معاون برنامه ریزی […]

۲۲۸۷۳۰۲

طی مراسمی رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پلدختر معرفی شد.

به گزارش کشکان، مراسم معارفه رئیس جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پلدختر صبح یکشنبه با حضور معاون برنامه ریزی و پشتیبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان و کارکنان این اداره برگزار شد.

حجت اله سنجابی معاون برنامه ریزی و پشتیبانی منابع طبیعی لرستان در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: حفاظت از جنگل ها و عرصه های منابع طبیعی به صورت مبارزه علیه آفت ها، جلوگیری از قطع درختان، تصرف اراضی ملی و آتش سوزی  اولویت های اداره کل منابع طبیعی است.

وی مشارکت مردم در حفاظت از منابع طبیعی و جنگل داری را  مهم و موثر دانست و افزود: تحقق این مهم به طور قطع می تواند در مسیر رفع آسیب ها در حوزه منابع طبیعی موثر باشد.

شهرام میررضایی رئیس جدید اداره منابع طبیعی پلدختر نیز در این مراسم گفت: شهرستان پلدختر با توجه به توپوگرافی وسیع و خشن نیازمند توجه ویژه برای تامین نیروی انسانی و تجهیزات اطفای حریق است.

بنابر این گزارش، دراین مراسم شهرام میررضایی به عنوان رییس اداره منابع طبیعی شهرستان پلدختر معرفی و از تلاش و خدمات عابدین میردریکوندی  رئیس قبلی این اداره قدردانی به عمل آمد.

شهرام میر رضایی رئیس جدید اداره منابع طبیعی شهرستان پلدختر بومی شهرستان پلدختر و دارای ۱۲ سال سابقه خدمت در منابع طبیعی و کارشناس ارشد منابع طبیعی بوده و مسئولیت معاون و حراست اداره منابع طبیعی پلدختر را بر عهده داشته است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط