سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۶:۲۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۷ آذر ۱۳۹۵در ۵:۳۰ ق.ظ تعداد بازدید: 441 بازدید کد خبر:62494 چاپ خبر

تقدیر نماینده ی کوهدشت و رومشکان از تلاش مجموعه مدیریت استان در خصوص سد معشوره/ در طول دوره نمایندگی‌ام بیشترین وقتم را برای سد معشوره گذاشته ام/ مزایای زیاد معشوره برای پلدختر و سراب دوره

0

تقدیر نماینده ی کوهدشت و رومشکان از تلاش مجموعه مدیریت استان در خصوص سد معشوره/ در طول دوره نمایندگی‌ام بیشترین وقتم را برای سد معشوره گذاشته ام به گزارش کشکان، دکتر الهیار ملکشاهی در جلسه شورای اداری شهرستان که در بخش کوهنانی برگزار شد در سخنانی پیرامون سد معشوره از پیگیری های جدی مسئولان اجرایی […]

۱۳۹۵۰۵۰۳۱۸۱۱۵۱۵۷۰۸۲۰۵۸۲۴

تقدیر نماینده ی کوهدشت و رومشکان از تلاش مجموعه مدیریت استان در خصوص سد معشوره/ در طول دوره نمایندگی‌ام بیشترین وقتم را برای سد معشوره گذاشته ام

به گزارش کشکان، دکتر الهیار ملکشاهی در جلسه شورای اداری شهرستان که در بخش کوهنانی برگزار شد در سخنانی پیرامون سد معشوره از پیگیری های جدی مسئولان اجرایی استان از جمله مواضع اصولی و حمایت های نماینده ولی فقیه در استان، مواضع اصولی و کارشناسانه استاندار محترم لرستان و معاونین ایشان، امام جمعه کوهدشت و همچنین فرماندار کوهدشت تقدیر و تشکر کرد.
ایشان همچنین از کسانی که از مباحث کارشناسی در خصوص سد معشوره بی اطلاع هستند و یا این مباحث به درستی برای آنها جا نیفتاده است درخواست کرد با مطالعه دقیق این طرح جهت تسریع عملیات اجرایی سد مسئولین را یاری نمایند.
وی افزود: سد معشوره یک پروژه حیاتی برای لرستان به خصوص شهرستان های کوهدشت و رومشکان محسوب می شود که هم مشکل کم‌آبی برطرف می‌شود و هم آب شرب منطقه تأمین می‌گردد و در بحث اشتغال نیز در یکی از بیکارترین استان کشور بیش از ۱۲ هزار شغل ایجاد می شود که باعث می شود منطقه ما از مهاجرفرست به مهاجرپذیر تبدیل می‌شود.
وی اظهار کرد: بنده و دیگر مسئولین هیچگونه تبعیض و تفاوتی بین کوهدشت و پلدختر قائل نشدیم و این سد مزایای زیادی برای شهرستان های پایین دست مانند پلدختر و سراب دوره دارد از جمله جلوگیری از وقوع سیلاب در فصل زمستان و جلوگیری از خشکسالی ها در فصل تابستان، لذا باید سدی در بالادست این شهرستان ها ایجاد شود تا بتواند آب تنظیم شده ای را به منطقه تزریق نماید.
نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس خاطرنشان کرد: در حال حاضر سد معشوره در اجرا هیچ مشکلی ندارد و به دلیل اهمیت بسیار زیاد ساخت این سد برای کل استان بخصوص شهرستان های کوهدشت، رومشکان، پلدختر و سراب دوره بنده در طول دوره نمایندگی‌ام بیشترین وقتم را برای سد معشوره گذاشته ام.
دکتر ملکشاهی در پایان سخنانش از نمایندگان ادوار گذشته و سایر کسانی که در خصوص سد معشوره تلالش کرده اند و نقش داشته اند تشکر و قددردانی کرد.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. تلاش کن خوبه

  [پاسخ]

 2. بی شک پاسخ و دلایل کارشناسی آقای کاظمی از طرف مشاور رسانه ای ایشان برادر فرهیخته شفیعی داده خواهد شد و مطالبه مردم پلدختر به اطلاع خواهند رسید
  و پیشنهاد میشه آقای کاظمی و ملکشاهی در میزگردی همراه مشاورین خود در این خصوص رودرو برای مردم صحبت کنند

  [پاسخ]

 3. اگه میشه برای مردم در خصوص بیکاری اماری بده ببینیم چه بودجه های واسه این شهرستان به ارمغان اوردی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط