سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۸:۴۴:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۰۶ آذر ۱۳۹۵در ۴:۵۲ ق.ظ تعداد بازدید: 422 بازدید کد خبر:62481 چاپ خبر

سرپرست بخشداری مرکزی نورآباد منصوب شد

0

شنیده ها حاکی از این است که طی حکمی از سوی استاندار لرستان محمدرضا امرایی بخشدار کاکاوند شهرستان نورآباد به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی نورآباد منصوب شده است. پیش از این “عباس قهرمانی” عهده دار بخشداری مرکزی نورآباد بود. چندی پیش بود که متن یکی از نامه های ارسالی از سوی ایشان خطاب به نماینده […]

۵۲۴۶۹۶۳۷۷۹۰۰۴۱۷۳۵۹۴۹

شنیده ها حاکی از این است که طی حکمی از سوی استاندار لرستان محمدرضا امرایی بخشدار کاکاوند شهرستان نورآباد به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی نورآباد منصوب شده است.

پیش از این “عباس قهرمانی” عهده دار بخشداری مرکزی نورآباد بود. چندی پیش بود که متن یکی از نامه های ارسالی از سوی ایشان خطاب به نماینده مردم نورآباد و الشتر در مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی منتشر که متن نامه ارسالی به دلیل «حمد و ثنای» خارج از عرف با واکنش های متعدد رسانه ای همراه شد.

شنیده می شود یکی از دلایل عزل این بخشدار اینگونه نامه نگاری ها بوده است. هنوز منابع رسمی این خبر را تایید و یا رد نکرده اند.

خبر: مجید بیرانوند/ کشکان

دیدگاه

 1. مثل اینکه دیواری کوتاه تر و راحت تر از نور آباد برای نیروهای غیر بومی (کوهدشتی ) وجود ندارد ادارات دلفان یکی پس از دیگری در قبضه کوهدشتیها از ماست که بر ماست خوب نماینده ای را انتخاب کردیم.

  [پاسخ]

 2. پرویز نورمحمدی

  درود برجناب آقای امرایی پرتلاش .امید که همیشه ایام پیروز وسربلند باشید

  [پاسخ]

 3. کريم نژاد خرم آباد

  مبارک باشد آرزوى موفقیت دارم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط