سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۸:۴۵:۲۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۰۶ آذر ۱۳۹۵در ۴:۴۵ ق.ظ تعداد بازدید: 385 بازدید کد خبر:62475 چاپ خبر

اگر آب معشوره از پلدختر بود نماینده اش چه می کرد؟

0

سید محمدصادق محمدی وفایی: در آن سال ها که بیشتر سفرها با اتوبوس بود و گاه با چند التماس و تهدید پلیسی موفق می شدیم پای برخی از راننده ها را برای خواندن نمازی روی ترمز قرار دهیم اتوبوس ما به سه راه بروجرد رسید. چون راننده رفت تا ساعت سرعتش را ثبت کند پیرزنی […]

۱۱
سید محمدصادق محمدی وفایی: در آن سال ها که بیشتر سفرها با اتوبوس بود و گاه با چند التماس و تهدید پلیسی موفق می شدیم پای برخی از راننده ها را برای خواندن نمازی روی ترمز قرار دهیم اتوبوس ما به سه راه بروجرد رسید. چون راننده رفت تا ساعت سرعتش را ثبت کند پیرزنی فقیر به میان مسافران آمد تا شاید دل برخی از مسافران را به رحم آورد و کمکی دریافت کند. در این هنگام سه نفر سرباز هرکدام با ساکی که بر دوش داشتند وارد اتوبوس شدند و وضعیت را برای اظهار فقر پیرزن سخت و دشوار کردند ‌از اینرو او هم با سوز و گدازی گفت شانس مرا ببینید این جا هم شد جبهه؟
حال بعد از ده ها سال از گذشت عمر انقلاب اسلامی تدبیری اندیشیده شد تا سدی به نام معشوره برای کوهدشت با این همه زمین تشنه احداث شود.
بعد از مطالعاتی که انجام شد و وزیر و دولتیان کار کارشناسی کردند و قانع شدند و توده های مردم شهر کار احداث سد را تمام شده می دانستند برخی ها همچون نماینده ی پلدختر شمشیر را از رو بسته اند و از امنیتی شدن پروژه سخن می گویند و چنان سخن از ممنوعیت احداث این سد می گویند که گویا سر چشمه ی سد معشوره پلدختر است و خداوند آن آب را هم فقط برای پلدختر آفریده است.
آری این هم از بخت و اقبال کوهدشت ماست که بعد از راضی کردن وزارت نیرو و دولتیان نماینده ی پلدختر در مقابل ایجاد سد معشوره هر چند روزی یک مصاحبه می کند و می گوید سد معشوره نباید احداث شود و آن را به جاده پل زال و …مرتبط می کند و سپس می گوید به جای سد معشوره سد چولهول احداث شود.
راستی اگر آب کوهدشت از پلدختر جاری می شد این نماینده چه می گفت و چه می کرد؟

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. نماینده پلدختر سنگ خوزستان رو به سینه میزنه و برای منافع خود ،داره کوهدشت رو نابود میکنه.

    [پاسخ]

  2. کسی پیدا نمیشه جواب این نماینده پلدختر را بده
    اب مال همه هست اما اولویت این سده چه بخواهی چه نخواهی پس از این سد بگذر

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط