سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۸:۲۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۱ آذر ۱۳۹۵در ۶:۰۶ ق.ظ تعداد بازدید: 632 بازدید کد خبر:62344 چاپ خبر

اعتراض دانشجویان دختر دانشگاه اقماری الشترِ دانشگاه لرستان+تصاویر

0

دانشجویان دختر دانشگاه اقماری الشتر از برخی امکانات اولیه هم برخوردار نیستند و اوضاع بسیار اسف‌بار است. دانشجویان دختر واحد اقماری الشتر دانشگاه لرستان به‌دلیل مشکلاتی مانند نداشتن امکانات و امنیت خواهان انتقال به دانشگاه لرستان هستند. به گزارش کشکان به نقل از گُلوَنی، دانشجویان دختر دانشگاه اقماری الشتر مدتی است که به برخی کاستی‌ها […]

دانشجویان دختر دانشگاه اقماری الشتر از برخی امکانات اولیه هم برخوردار نیستند و اوضاع بسیار اسف‌بار است.

دانشجویان دختر واحد اقماری الشتر دانشگاه لرستان به‌دلیل مشکلاتی مانند نداشتن امکانات و امنیت خواهان انتقال به دانشگاه لرستان هستند.

به گزارش کشکان به نقل از گُلوَنی، دانشجویان دختر دانشگاه اقماری الشتر مدتی است که به برخی کاستی‌ها در این دانشگاه اعتراض دارند و تا به حال نیز تجمعاتی داشته‌اند و با مسئولین هم جلسه‌های مکرر برگزار کرده‌اند، اما هنوز به نتیجه نرسیده‌اند.

به گفته دانشجویان مهندسی آی تی و سخت افزار واحدهای اقماری الشتر دانشگاه لرستان، در تاریخ ۵ آبان طی جلسه ای با دکتر عزیزی رئیس دانشگاه لرستان، مشکلات خود را مطرح کردند، اما دکتر عزیزی با انتقال آنها به دانشگاه لرستان مخالفت کرد.

این دانشجویان فردا دوشنبه اول آذر در استانداری لرستان جلسه دارند تا شاید نتیجه‌ای بگیرند. مسئولان قول داده‌اند مامور ویژه‌ای برای حل مشکل آنها در نظر بگیرند. این دانشجویان طوماری امضا کرده‌اند که قرار است به وزارت علوم و کمیسیون آموزش مجلس فرستاده شود.

مشاهدات از وضعیت دانشگاه اقماری الشتر (ساختمان فنی و حرفه‌ای پسران الشتر که به صورت استیجاری در اختیار این دانشجویان است) نشان می‌دهد که این دانشجویان دختر از برخی امکانات اولیه هم برخوردار نیستند و اوضاع بسیار اسف‌بار است.

photo_2016-11-21_20-16-42

photo_2016-11-21_20-16-16

photo_2016-11-21_20-16-22

photo_2016-11-21_20-21-13

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط