سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۰:۳۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۱در ۲:۱۱ ب.ظ تعداد بازدید: 142 بازدید کد خبر:6234 چاپ خبر

احمدی‌نژاد: عصر یکشنبه با مردم گفتگو می‌کنم

0

رئیس‌جمهور از واریز عیدانه به حساب مردم تا انتهای هفته آینده خبر داد. به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در پایان جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره زمان واریز عیدانه دولت به مردم گفت: انشالله هفته آینده این عیدانه به حساب مردم واریز خواهد شد. وی در […]

28259_846
رئیس‌جمهور از واریز عیدانه به حساب مردم تا انتهای هفته آینده خبر داد.
به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در پایان جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره زمان واریز عیدانه دولت به مردم گفت: انشالله هفته آینده این عیدانه به حساب مردم واریز خواهد شد.
وی در پاسخ به سؤال دیگری درباره زمان ارائه بودجه به مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه به طور کامل تنظیم شده  و کارهای نهایی آن باقی مانده است و انشالله عصر روز یکشنبه در یک نشست خبری با شما صحبت خواهم کرد.
رئیس‌جمهور پاسخ به سؤالاتی درباره تصمیم دولت برای واردات دارو در سال آینده و نتیجه مذاکرات 1+5 را به غلامحسین الهام و سعید جلیلی سپرد.
احمدی‌‌نژاد در پاسخ به سؤال دیگری درباره اینکه آیا ماه آینده سفری به کشورهای آفریقایی خواهید داشت یا خیر، گفت:البته مصر نیز یک کشور آفریقایی محسوب می‌شد اما از سوی برخی کشورهای آفریقایی دیگر دعوت های جداگانه‌ای صورت گرفته و انشالله این سفر در ماه آینده انجام خواهد شد و دوستان هم‌اکنون در حال تنظیم زمان و جزئیات آن هستند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط