سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۶:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۷ آبان ۱۳۹۵در ۹:۱۵ ق.ظ تعداد بازدید: 235 بازدید کد خبر:62267 چاپ خبر

انتصاب سرپرست مرکز شماره یک فنی حرفه‌ای خرم آباد

0

طی مراسمی سرپرست مرکز شماره ۱ خرم آباد منصوب شد. با حضور معاون و همکاران مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز شماره یک خرم آباد برگزار شد. به گزارش کشکان، در این مراسم با صدور حکمی از سوی رحمن قلاوند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان، عزیز الله قائدرحمت به عنوان سرپرست مرکز […]

۲۰۱۶_۱۱_۱۷_۸_۳۸_۱

طی مراسمی سرپرست مرکز شماره ۱ خرم آباد منصوب شد.

با حضور معاون و همکاران مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز شماره یک خرم آباد برگزار شد.

به گزارش کشکان، در این مراسم با صدور حکمی از سوی رحمن قلاوند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان، عزیز الله قائدرحمت به عنوان سرپرست مرکز شماره یک خرم آباد منصوب و از تلاش‌های ایمان شفیع سرپرست پیشین این مرکز تشکر و قدردانی شد.

این گزارش می افزاید: هوشنگ نصیری معاون اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان در این مراسم طی سخنرانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ایمان شفیع اظهار داشت: مهارت عامل اشتغالزایی جوانان در آینده است و ساختار آموزشی ما نیازمند تعویض دیدگاه خود نسبت به مخاطبین می باشد.

وی خواستار بکارگیری حداکثر توان این مرکز شد و افزود: این مرکز بیش از ۶۰درصد ظرفیت آموزشی و همچنین منابع انسانی قویی را دارا می باشد.

شایان ذکر است در پایان این مراسم حکم انتصاب ریاست مرکز شماره یک خرم آباد به عزیزالله قائدرحمت اعطاء و با اهدای لوح تقدیر از تلاش های ایمان شفیع تشکر و قدردانی شد.

 

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط