سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۶:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۷ آبان ۱۳۹۵در ۵:۰۷ ق.ظ تعداد بازدید: 122 بازدید کد خبر:62260 چاپ خبر

مسائل مربوط به کتاب و کتابخوانی اهم بر تمام مسائل است

0

امام جمعه کوهدشت:

امام جمعه کوهدشت، با اشاره به اهمیت نهادینه سازی فرهنگ کتابخوانی در جامعه، گفت: مسائل مربوط به کتاب و کتابخوانی اهم بر تمام مسائل است. به گزارش کشکان، حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی، امام جمعه کوهدشت چهارشنبه (۲۶آبان) در مراسم تجلیل از کتابداران مساجد شهرستان کوهدشت، گفت: ضرورت کتاب و نقش آن برای جامعه ما درک […]

img12275716

امام جمعه کوهدشت، با اشاره به اهمیت نهادینه سازی فرهنگ کتابخوانی در جامعه، گفت: مسائل مربوط به کتاب و کتابخوانی اهم بر تمام مسائل است.

به گزارش کشکان، حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی، امام جمعه کوهدشت چهارشنبه (۲۶آبان) در مراسم تجلیل از کتابداران مساجد شهرستان کوهدشت، گفت: ضرورت کتاب و نقش آن برای جامعه ما درک نشده است.

وی با بیان اینکه نهادینه سازی فرهنگ کتاب و کتابخوانی بسیار مهم است، افزود: ضروری است که در جهت نهادینه سازی فرهنگ کتاب در جامعه برنامه ریزی جدی صورت گیرد.

حجت الاسلام طهماسبی، اظهار داشت: در جامعه ای که نویسنده و کتابخوان نباشد، آن جامعه بدبخت است.

امام جمعه کوهدشت، کتاب را یک اثر ارزشمند معنوی خواند و افزود: مسائل مربوط به کتاب و کتابخوانی اهم بر تمامی مسائل دیگر است.

وی با اشاره به فعالیت کتابخانه های مساجد، اذعان داشت: کتابخانه های مسجد نقش مهمی در تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه دارند.

حجت الاسلام طهماسبی، با تاکید برضرورت تقویت کتابخانه های مساجد، گفت: انتظار می رود فضای مناسب در اختیار کتابخانه های مساجد و کتابداران جهت فعالیت و مطالعه قرار گیرد.

امام جمعه کوهدشت، با اشاره به اهمیت رونق فعالیت های مسجد محور، ابراز کرد: شناسایی مولفین و نمایشگاه کتاب های بومی باید مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است، در مساجد شهرستان کوهدشت علاوه بر تعداد کتابخانه های مسجد، تعداد هفت کتابخانه مخزن دار وجود دارد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط