سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۵:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۴ آبان ۱۳۹۵در ۸:۳۶ ب.ظ تعداد بازدید: 572 بازدید کد خبر:62199 چاپ خبر

جوابیه دفتر امام جمعه کوهنانی به برخی انتقادات دولتی ها از مواضع ایشان

0

دفتر امام جمعه بخش کوهنانی شهرستان کوهدشت نسبت به برخی مقامات دولتی (بخشدار بخش) که نسبت به مواضع ایشان در فضای مجازی واکنش نشان داده اند (اینجا) جوابیه ای صادر نمود که یک نسخه آن به این پایگاه خبری ارسال شده است. متن جوابیه: ۱-امام جمعه کوهنانی نمی تواند مثل برخی افراد چشم بر محرومیت […]

%d8%ac%d9%88%d8%a7%d8%a8%db%8c%d9%87-%d8%b1%d9%88%d8%a7%d8%a8%d8%b7-%d8%b9%d9%85%d9%88%d9%85%db%8c-%d8%ac%d9%85-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%b4%d8%a7%d8%b1-%d8%ae%d8%a8%d8%b1-%d8%a7%d8%ae%d8%b1

دفتر امام جمعه بخش کوهنانی شهرستان کوهدشت نسبت به برخی مقامات دولتی (بخشدار بخش) که نسبت به مواضع ایشان در فضای مجازی واکنش نشان داده اند (اینجا) جوابیه ای صادر نمود که یک نسخه آن به این پایگاه خبری ارسال شده است.

متن جوابیه:

۱-امام جمعه کوهنانی نمی تواند مثل برخی افراد چشم بر محرومیت و مشکلات ببندد و منطقه را گل بلبل معرفی کند.
۲-افراد در حیطه اختیارات و وظایف خود و در قبال عملکرد خود پاسخگو باشند و در نقش سخنگوی مقامات استانی ابراز وجود نکنند.
۳- اگر بنا باشد امام جمعه امر به معروف و نهی از منکر را ترک کند و فقط در رابطه با مسائل بخش سخن بگوید پس تمام مواضع ائمه جمعه و مسئولین در مسائل جهانی و کشوری و استانی زیرسوال می رود و نباید موضعی گرفته شود.
۴- جهت اطلاع کسانیکه ضعف مدیریت استانی را نمی پذیرند لازم به یاد آوری است که ضعف مدیریت در عمل نکردن به وعده ها و مصوبات قابل مشاهده است، ضعف مدیریت در تبعیض در توجهات و توزیع طرح ها و اعتبارات در استان قابل رویت است، ضعف مدیریت در جلوه دادن وظایف اولیه دولت به عنوان کار فوق العاده و شق القمر مشهود است، ضعف مدیریت در عدم ارتباط مسئولین استانی با مردم و عدم حضورشان در اجتماعات مناطق محروم دلیل بر این مدعاست. ضعف مدیریت در عدم اجرای هیچ طرحی در ارتباط با اقتصاد مقاومتی در بخش کوهنانی در زمانی که استان لرستان به عنوان الگو در تحقق اقتصاد مقاومتی معرفی شده و توجهات ویژه به استان می شود. ضعف مدیریت یعنی نادیده گرفتن نقاط ضعف خود و تخریب جایگاه منتقدین دلسوز، ضعف مدیریت یعنی بی ثمر بودن سفر استاندار به این بخش و ناامیدی مردم از عملی نشدن مصوبات، ضعف مدیریت یعنی بی توجهی به دغدغه ها و مشکلات مردم که بارها از تریبون نماز جمعه مطرح میشود و همچنان ادامه دارد، ضعف مدیریت یعنی در بزرگترین و پرجمعیت ترین مرکز بخش استان لرستان درمانگاه شبانه روزی وجود نداشتن.

آیا کشته شدن یک دانشجو در جریان بارندگی خرم آباد بعلت مشکلات و ضعف مدیریت شهری به آسانی قابل گذشت است؟

لذا ضعف مدیریت شهری منفک از ضعف مدیریت استانی و ضعف مدیریت دولت نیست. و ده ها مورد دیگر و ده ها نشانه دیگر ….که امید است با احساس مسئولیت و جبران کم کاری ها و انتخاب مسئولین کار آمد علاجی بر مشکلات مردم باشد.

دفتر امام جمعه کوهنانی

 

دیدگاه

 1. جناب بخشدار یارمحمدی جوان
  محبت بفرمایید طرح ها و کارخانجات ایجادی در بخش کوهنانی تک به تک و با ذکر نام معرفی بفرمایید تا امام جمعه محترم عقب نشینی بفرمایند….

  [پاسخ]

 2. عاقلان دانند

  [پاسخ]

 3. جناب یارمحمدی خودت باش نه سخنگوی دوستانی که دارند رزیر پایت را خالی میکنند وعزلت نزدیک

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط