سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۸:۲۲:۰۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۱در ۱:۴۲ ب.ظ تعداد بازدید: 636 بازدید کد خبر:6212 چاپ خبر

کرم حسین حسنوند به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت الشتر منصوب شد

0

  معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تنها 30 درصد عوامل موثر بر تامین سلامت جامعه در اختیار وزارت بهداشت و متولیان حوزه سلامت قرار دارد. به گزارش لکنا به نقل از برنا، سیدعلیرضا شاهرخی در آیین تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید شبکه بهداشت شهرستان سلسله، افزود: مابقی عوامل موثر […]

91071902

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تنها 30 درصد عوامل موثر بر تامین سلامت جامعه در اختیار وزارت بهداشت و متولیان حوزه سلامت قرار دارد.

به گزارش لکنا به نقل از برنا، سیدعلیرضا شاهرخی در آیین تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید شبکه بهداشت شهرستان سلسله، افزود: مابقی عوامل موثر دراین بخش، خارج از حوزه وظایف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

وی اظهار کرد: برهمین اساس و برای برقراری و تامین سلامت عمومی، همکاری بین بخشی و دید سیستماتیک به فرآیندهای تامین سلامت جامعه امری مهم و بسیار ضروری است.

وی در ادامه با اشاره به خلق حماسه ماندگار مردم در یوم الله 22 بهمن، افزود: استکبار جهانی تا دیروز جان مردم را مورد هدف قرار داده بود و امروز معیشت ملت را هدف قرار داده تا با این اقدام پلید بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند.

وی تصریح کرد: اما دشمنان انقلاب باید بدانند که ملت رشید ایران اسلامی با به‌کار بستن تدابیر داهیانه رهبر فرزانه انقلاب و اتخاذ رویکرد اقتصاد مقاومتی، این دسیسه دشمن را همانند سایر شیطنت‌های آن‌ها نقش بر آب خواهد کرد.

دراین مراسم کرم حسین حسنوند به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت الشتر معرفی و از خدمات جواد عموزاده تقدیر شد.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط