سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۷:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۰ آبان ۱۳۹۵در ۱۲:۵۶ ب.ظ تعداد بازدید: 242 بازدید کد خبر:62118 چاپ خبر

اجرای طرح بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کوهدشت

0

در گفتگو با کشکان مطرح شد؛

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کوهدشت بیان داشت: با هدف آشنایی همشهریان محترم با فعالیت های آموزشی مراکز فنی و حرفه ای طرح بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای در شهرستان کوهدشت همزمان با سراسر کشور از تاریخ۲۲ لغایت ۲۷ آبان ماه ۹۵ بررگزار می گردد. بهزاد قبادی ابراز […]

۱۲۳۴

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کوهدشت بیان داشت: با هدف آشنایی همشهریان محترم با فعالیت های آموزشی مراکز فنی و حرفه ای طرح بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای در شهرستان کوهدشت همزمان با سراسر کشور از تاریخ۲۲ لغایت ۲۷ آبان ماه ۹۵ بررگزار می گردد.

بهزاد قبادی ابراز داشت: این طرح با هدف ترویج مهارت آموزی و آشنایی عموم مردم با فعالیت های آموزشی مراکز، کارگاه های موجود و حرفه های ارائه شده در این مراکز و جلب همکاری بنگاه های اقتصادی برای استفاده از ظرفیت آنها برگزار می شود.
قبادی در پایان از مسئولین محترم، عموم همشهریان و علاقه مندان بویژه جوانان، دانشجویان، دانش آموزان و اصناف دعوت بعمل آورد با بازدید از این مرکز با توانمندی ها و فعالیت های آموزشی رایگان ارائه شده آشنا شده و برای کسب یا ارتقاء مهارت خود در دوره های آموزشی شرکت نمایند.

آدرس: خیابان سپاه-خیابان مهارت-جنب مدرسه استثنایی باغچه بان-مرکز آموزش فنی و حرف ای شماره ۸

وب سایت: www.kuhdasht-tvto.ir

تلفن:۳۲۶۲۹۳۴۰

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط