سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۱۸:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۶ آبان ۱۳۹۵در ۸:۲۳ ب.ظ تعداد بازدید: 237 بازدید کد خبر:62007 چاپ خبر

انتقاد مدیرکل ستاد بحران استانداری لرستان از شهرداری خرم‌آباد/ شهردار بیرانوند به جای امورات سطحی کمی هم زیربنایی کار کند!

0

شهردار بیرانوند داد مدیرکل ستاد بحران لرستان را هم درآورد

مدیرکل بحران استانداری لرستان، رضا آریایی از عملکرد شهرداری خرم‌آباد در موضوع آبگرفتگی خیابان‌ها به شدت انتقاد کرد. آریایی به پیش بینی‌پذیری سیلاب‌ها اشاره می‌کند: وقتی بارها به شهرداری خرم‌آباد اخطار داده شده است که سیلاب در راه است چرا به هنگام بارندگی باید خیابان‌ها و زیرگذرها دچار آبگرفتگی شوند؟ آریایی ادامه داد: چرا به […]

f62b9639

مدیرکل بحران استانداری لرستان، رضا آریایی از عملکرد شهرداری خرم‌آباد در موضوع آبگرفتگی خیابان‌ها به شدت انتقاد کرد.
آریایی به پیش بینی‌پذیری سیلاب‌ها اشاره می‌کند: وقتی بارها به شهرداری خرم‌آباد اخطار داده شده است که سیلاب در راه است چرا به هنگام بارندگی باید خیابان‌ها و زیرگذرها دچار آبگرفتگی شوند؟
آریایی ادامه داد: چرا به رغم این همه هشدار پیشگیرانه که می‌دهیم شهرداری خرم‌آباد یک بار برای همیشه یک راه‌حل اساسی برای مهار آب‌های سطحی اجرایی نمی‌کند؟
مدیرکل ستاد بحران استانداری لرستان تأکید می‌کند اگر خسارتی به منازل وارد شود مثلاً سیلاب وارد خانه‌ها شود شهرداری مسئول جبران خسارت‌هاست و در این رابطه باید شهروندان آگاهی‌های لازم را داشته باشند.

گفتنی است که شهردار بیرانوند از زمان روی کار آمدنش به عنوان شهردار خرم آباد بیشتر وقت مجموعه شهرداری را صرف امورات سطحی و جلو چشمی همچون نورپردازی خیابان ها و رنگ آمیزی جداول کرده است و تا کنون هیچ گونه برنامه مشخصی جهت مرتفع کردن معضل آب گرفتگی معابر شهری که از معضلات زیربنایی و دیرینه خرم آباد به حساب می آید ارائه نداده است.

حال باید منتظر ماند و دید که بالاخره شهردار بیرانوند فکری به حال این معضل اساسی شهر می کند یا اینکه باز هم طرفداران خاصش در فضای مجازی رضا آریایی را هم به خاطر انتقاد از عملکرد جناب شهردار به منفعت طلبی و باج خواهی متهم می کنند!

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. مگه مدیر کل ستاد بحران استان که بیست سال که توی این استان جا خوش کرده چه کار کرده برای این استان که حالا دادش در اومده ما هرسال بحران در این استان داریم وکدوم امکانات به این استان اورده این اقای مدیر کل بحران خودش باید جمع کنه بره حالا شده مدعی

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط