سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳۰ آبان , ۱۳۹۶ | ۱۶:۵۹:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۱۴ آبان ۱۳۹۵در ۱۲:۵۸ ب.ظ تعداد بازدید: 385 بازدید کد خبر:61924 چاپ خبر

رزمایش شهدای مدافع حرم در پلدختر و کوهدشت برگزار شد

0

امروز جمعه 13 آبان 95

رزمایش شهدای مدافع حرم با حضور یکهزار و ۲۰۰ بسیجی در قالب چهار گردان بیت المقدس و یک گردان کوثر از پنجشنبه در منطقه عمومی سراب جهانگیر پلدختر آغاز و تا امروز جمعه ادامه داشت.  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر روز جمعه در این رزمایش به ایرنا گفت: رزمایش شهدای مدافع حرم به مدت ۲ […]

%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d9%88%db%8c%d8%b1-%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%a7%d9%88%d9%84-%d8%b1%d8%b2%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%85%d8%af%d8%a7%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%86-%d8%ad%d8%b1%d9%85-%da%a9%d9%88%d9%87%d8%af

رزمایش شهدای مدافع حرم با حضور یکهزار و ۲۰۰ بسیجی در قالب چهار گردان بیت المقدس و یک گردان کوثر از پنجشنبه در منطقه عمومی سراب جهانگیر پلدختر آغاز و تا امروز جمعه ادامه داشت.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر روز جمعه در این رزمایش به ایرنا گفت: رزمایش شهدای مدافع حرم به مدت ۲ روز در قالب رزمایش دفاع از کوی و برزن اقدام به اجرای ماموریت های تعیین شده می کنند.
سرهنگ علی ناصری افزود: نیروهای بسیجی شرکت کننده در رزمایش در روز ۱۳ آبان به صورت ستون کشی و سازمان یافته در راهپیمایی این روز حضور یافتند و پس از مراسم به اردوگاه قدس محل برگزاری رزمایش بازگشتند.
وی به نقش بازدارندگی برگزاری رزمایش شهدای مدافع حرم در برابر دشمنان اشاره و اظهار کرد: ارتقای سطح آمادگی و حفظ توان رزم بسیجیان به منظور ایجاد بازدارندگی در برابر هرگونه تهدید احتمالی دشمن، سازماندهی، آموزش و ارتقای آمادگی در راستای حفظ انسجام گردان ها، تبعیت از ولایت و نمایش اقتدار بسیج و افزایش توان دفاعی و امنیتی از اهداف این رزمایش بودند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: تشکیل کلاس های عقیدتی، سیاسی، بصیرتی، فرهنگی، تمرین پدافند غیرعامل، امداد و نجات، دفاع از کوی و برزن، عملیات تاخت، دفاع از مراکز حساس و عملیات ضد هلی برن از مهمترین برنامه های اجرایی رزمایش شهدای مدافع حرم این شهرستان می باشند.
رزمایش «شهدای مدافع حرم» در منطقه عمومی «داوود رشید» شهرستان کوهدشت برگزار شد.

به گزارش مهر، سرهنگ حقی زاده فرمانده سپاه ناحیه مقاومت کوهدشت در جمع بسیجیان حاضر در رزمایش «شهدای مدافع حرم» اظهار داشت: رزمایش شهدای مدافع حرم در شهرستان کوهدشت با لبیک به منویات مقام معظم رهبری شروع به کار کرد.

وی وظیفه اصلی بسیجیان را در هر عصر و شرایطی تکلیف محوری و اطاعت پذیری از مقام مقدس ولایت فقیه عنوان کرد و افزود: پیروزی و موفقیت ما در گرو ولایت پذیری وتبعیت از ایشان بوده و برگزاری این گونه رزمایش ها تمرین آمادگی دفاعی و هشدار برای کسانی است که چشم طمع به کشور ما دوخته اند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت کوهدشت گفت: سازماندهی مناسب و حضور گسترده بسیجیان عضو گردان ها یکی از مراحل موفق این رزمایش بوده است.

حقی زاده همچنین در ادامه به فضا سازی مناسب رزمایش اشاره کرد و اظهار داشت: فضاسازی بسیار خوبی انجام شده و ما توانسته ایم در مسیر رزمایش که حدود پنج کیلومتر بوده فضا را به گونه ای آماده کنیم که یاد و خاطره شهدا و آزاد مردی و دلاور مردی رزمندگان را به زیبایی به تصویر بکشیم و در سطح شهرستان نیز فضای مناسبی را ایجاد کنیم.

وی در ادامه از اجرای رزمایش امداد و نجات توسط گردان کوثر کوهدشت خبر داد و افزود: برگزاری کلاسهای عملی و تئوری حول محور امداد و نجات و همچنین آموزش عملی مراحل امداد و نجات توسط اساتید مجرب در این زمینه در سپاه ناحیه توسط خواهران بسیجی گردان کوثر اجرا شد.

بنابر این گزارش رزمایش شهدای مدافع حرم کوهدشت از امروز پنج شنبه با حضور شش گردان بیت المقدس و کوثر شهرستان به مدت دو روز در اردوگاه قدس کوهدشت برگزار می شود.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط