سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳۰ آبان , ۱۳۹۶ | ۱۶:۵۶:۵۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۱۴ آبان ۱۳۹۵در ۱۲:۵۲ ب.ظ تعداد بازدید: 119 بازدید کد خبر:61921 چاپ خبر

لرستان سرزمین کمپین ها

0

مجتبی پسند

این روزها هر وقت به فضای مجازی سر می زنیم با کمپین جدیدی روبرو میشویم و به نظر میرسد “نبرد کمپین ها ” در فضای مجازی حالا حالاها مهمان ناخوانده ما لرستانیهای مهیمان نواز هستند و خیال تمامی ندارند. کمپین در لغت به معنای ” کارزار ” است و در معنا به تلاش دسته جمعی، […]

%d9%85%d8%ac%d8%aa%d8%a8%db%8c-%d9%be%d8%b3%d9%86%d8%af

این روزها هر وقت به فضای مجازی سر می زنیم با کمپین جدیدی روبرو میشویم و به نظر میرسد “نبرد کمپین ها ” در فضای مجازی حالا حالاها مهمان ناخوانده ما لرستانیهای مهیمان نواز هستند و خیال تمامی ندارند.

کمپین در لغت به معنای ” کارزار ” است و در معنا به تلاش دسته جمعی، برنامه ریزی شده و زمانمند برای دستیابی به هدف خاص گفته میشود.

فضای مجازی در لرستان، این روزها میزبان کمپین ها شده است.
اولین کمپین در هفته اخیر در حمایت از مدیر کل ارشاد اسلامی راه اندازی شد، پس از آن کمپینی برای حمایت از شهردار مرکز استان تشکیل شد، دیروز نیز پس از ساخت کمپین برکناری استاندار، ساعاتی بعد گروهی کمپین حمایت از استاندار را راه اندازی کردند.

زین پس به جای لرستان سرزمین آبشارها و پل های تاریخی، باید گفت لرستان سرزمین کمپین های فضای مجازی.

چه نیک بود اگر هدف از تشکیل این کمپین ها ”رفع محرومیت و بیکاری در لرستان” باشد نه عزل و نصب های سیاسی که همچو پُتک ضربات جبران ناپذیری بر پیکره توسعه لرستان وارد نموده است که شاید هیچ گاه قابل جبران نباشد.

مجتبی پسند-کشکان-پلدختر

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط