سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۷:۳۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۴ آبان ۱۳۹۵در ۱۲:۲۶ ب.ظ تعداد بازدید: 234 بازدید کد خبر:61912 چاپ خبر

برگزاری راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان با حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان لرستانی

0

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان با حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان لرستانی برگزار شد. راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان لرستانی و سایر اقشار مردم در شهرها و مناطق مختلف استان برگزار شد. مدیر کل […]

img_20161104_153900

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان با حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان لرستانی برگزار شد.

راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان لرستانی و سایر اقشار مردم در شهرها و مناطق مختلف استان برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حاشیه این مراسم در شهر خرم آباد، ۱۳آبان را روزی فراموش ناشدنی در تاریخ پرافتخار انقلاب برشمرد و گفت: پیام های ۱۳آبان باید هنرمندانه به نسل جوان و نوجوان انتقال یابد.

به گزارش کشکان، دکتر گودرز کریمی فر افزود: یکی از برگهای زرین انقلاب حضور آگاهانه و انقلابی دانش آموزان در ۱۳آبان ۵۷بود که به عنوان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب مطرح شد و در تاریخ انقلاب اسلامی به نام روز دانش‌آموز نام‌گذاری شد.
وی به پیشگامی و پیشتازی دانش آموزان در عرصه های مختلف انقلاب اشاره کرد و افزود: تقدیم ۳۶هزار شهید دانش آموز در سطح کشور و ۹۰۷شهید دانش آموز در استان لرستان گواه دیگری بر حضور آگاهانه آموزش و پرورش در عرصه های انقلاب است.

کریمی فر از حضور پرشور و نشاط دانش آموزان در راهپیمایی این روز تقدیر کرد و گفت: ایستادگی، مقاومت، استکبارستیزی و ظلم ستیزی درس های ماندگار و جاودانه ۱۳آبان است که هر ساله توسط دانش آموزان از نسلی به نسل دیگر تداوم می یابد.
گفتنی است که در شهر خرم آباد راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان از میدان شهدای این شهر آغاز و تا مصلای الغدیر ادامه داشت. در مصلای الغدیر هم مراسم با سخنرانی امام جمعه موقت خرم آباد و قرائت بیانیه ۱۳آبان به کار خود پایان داد.

 

خبر: علی قربانی/ عکس: سید محسن قاسمی

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط