سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۷:۳۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ آبان ۱۳۹۵در ۶:۰۹ ب.ظ تعداد بازدید: 673 بازدید کد خبر:61889 چاپ خبر

«بازداری» جهاد کشاورزی استان را با رکود کاری رو‌به‌رو کرده است!

0

معاون جهاد کشاورزی لرستان در دوران اصلاحات در گفتگو با کشکان:

معاون اداری مالی اسبق جهاد کشاورزی لرستان در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری کشکان اعلام کرد: به گفته دوستانمان در جهاد کشاورزی از زمان روی کار آمدن «بازداری»، این سازمان به رکود فرو رفته است. یکشنبه ۹ آبان ۹۵ اسداله خسروی که خود سابقه حضور در سمت معاونت اداری مالی سازمان جهاد کشاورزی […]

img_20161031_163117

معاون اداری مالی اسبق جهاد کشاورزی لرستان در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری کشکان اعلام کرد: به گفته دوستانمان در جهاد کشاورزی از زمان روی کار آمدن «بازداری»، این سازمان به رکود فرو رفته است.

یکشنبه ۹ آبان ۹۵ اسداله خسروی که خود سابقه حضور در سمت معاونت اداری مالی سازمان جهاد کشاورزی لرستان را بین سال های ۸۰ تا ۸۴  دارد در گفت و گویی با پایگاه خبری تحلیلی کشکان گفت: در خصوص تغییر و تحول اخیر در معاونت اداری مالی این سازمان که جنجال بسیاری هم به پا کرد لازم است بگویم در این تغییر عیسی میرزایی که جایگزین سید حمید شاهرخی شده که اتفاقاً از دوستان قدیمی ما نیز محسوب می شود، تحصیلات و حوزه کاری اش در حوزه دامپروری بوده و بر خلاف وی جناب شاهرخی ۲۵ سال از طول دوران خدمت و مدیریتش را در حوزه مالی و منابع انسانی گذرانده و در این دوران بحران های زیادی را در این حوزه مخصوصاً در این چند سال اخیر با موفقیت پشت سر گذاشته است به هیچ وجه تبدیل به احسن صورت نگرفته و به نظر بنده سر منشا بسیاری از اختلافات بر سر این موضوع از همین‌جا نشأت می پذیرد.

خسروی عوامل خارج از سازمان را در این انتصاب ناگهانی دخیل می داند و می گوید: احساس می کنم افرادی که در این زمینه به بازداری مشورت می دهند نه تنها دلسوز دولت که حتی دلسوز مردم هم نیستند و اهداف ناخوشایندی را برای این سازمان عریض و طویل اقتصادی در سر دارند!

کنشگر سیاسی اسد خسروی در ادامه صحبت هایش گریزی هم به دوران معاونت خودش در سازمان جهاد کشاورزی در سال‌های نه چندان دور زد و گفت: درست است که در زمان معاونت بنده و سایر دوستانم در جهاد کشاورزی به مدت ۴ سال متوالی به عنوان دستگاه نمونه استان انتخاب شدیم اما باز هم عملکرد این چند ساله جناب شاهرخی را بهتر از خودم می دانم چون ایشان توانست بحران جذب۸۰۰ نیروی جدید الورود را که از دولت قبل برایش به ارث مانده بود را به بهترین شکل ممکن سازماندهی کند و علاوه بر آن توانست ریشه ی بسیاری از فسادهای اقتصادی را که باز هم از دولت قبل برایش به جا مانده بود را با مدیریت صحیحش در حوزه مالی بخشکاند.

وی در ادامه بیان کرد: واقعاً نمی دانم ملاک بازدار برای این تغییر و تحول جنجالی آن هم در این برهه حساس که ما فصل کاشت را پیش رو داریم چه بوده است و ای کاش جناب بازداری در این زمینه برای شفاف سازی هم که شده کمی بیشتر توضیح دهند تا شاید سوء تفاهمات پیش آمده بین مهندس بازدار و زیر مجموعه اش مرتفع گردد.

وی با حق دادن به معاونین استاندار برای ورود به این قضیه ادامه داد: به هر حال سازمان جهاد کشاورزی هم بخش مهمی از زیر مجموعه استانداری لرستان است و اگر اشتباهی از جانب مدیر این سازمان رخ دهد قطعاً دودش در چشم استانداری خواهد رفت و باید از معاون اقتصادی استانداری جناب مهندس غضنفری و معاون سیاسی جناب مهندس شاهرخی به خاطر ورود به این قضیه تشکر و قدردانی نمود.

جالب ترین قسمت صحبت های خسروی این بود که با صراحت افزود: مهندس بازدار به بنده اعلام کرده که از این انتصاب پشیمانم اما دیگر راه برگشتی در آن نیست.

این مرد روزهای جنگ و جهاد در انتها اشاره ای هم به موضوع انتخابات ریاست جمهوری آتی داشت و گفت: وقتی نیروهای حامی دولت در مجموعه مهمی مثل جهاد استان می بینند که یک نیروی توانمند و کاری مثل سید حمید شاهرخی به دلیل مسائل غیر کاری از سمت خود کنار میروند قطعاً موجب دلسردی عمیق این نیروها برای انتخابات آتی می شود.

 

گفتگو: مجید بیرانوند- خبرنگار کشکان در خرم آباد

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. سید حمید شاهرخی در مقابل رئیس سازمان قرار داشت. و از آقای غضنفری دستور می گرفت بنابرای دیگر بکار جهاد کشاورزی نمی آمد این اواخر خیلی مغرور شده بود و حتی به مردم اجازه ملاقات نمی داد . این حق رئیس سازمان است که معاونش را خود تعیین نماید. اسد خسروی به خاطر انتصاب برادرش در سمت مدیر اداری این موضع را می گیرد. این آقایون حتی به طرفداران روحانی هم رحم نمی کنند. همان بهتر که عوض شوند.

  [پاسخ]

 2. باسلام بازدار تاکنون کسی را عوض ننموده است (در جهاد کشاورزی از زمان روی کار آمدن «بازداری»، این سازمان به رکود فرو رفته است.) مگر همان نیرو ها ی توانمند در پست هایشان نبوده اند چرا سازمان به رکود تبدیل شده است به نظر من دخالت معاونین استاندار وسیاسیون باعث شده سازمان به رکود برود نه بازدار

  [پاسخ]

 3. بازدار بیچاره باید تمامی بودجه سازمان خود را صرف پرداخت حقوق آن ۸۰۰ نفری کند که بدون هیچگونه ضابطه و بررسی کارشناسی استخدام شدند و هم اکنون روی دست جهاد کشاورزی مانده اند . این بحران راچه کسانی درست کردند؟! همانهایی نبودند که الان روی سر بازدار آوار شدند ؟!

  [پاسخ]

 4. تو که گل کاشتی اسدخسروی غیر از رابطه بازی سیاسی کاری دگه نداشتی

  [پاسخ]

 5. تاکنون سازمان در اختیار شاهرخی وخسروی وطرفداران آنهاست اولین تعغیر سازمان که حق قانونی زیس سازمان است چطور معاونین قانون شکن و همین خسروی می گوید در رکود است

  [پاسخ]

 6. یعنی رییس سازمان برای عوض کردن مدیرش باید از شما ها اجازه بگیرد ؟ شما هایی که جز رابطه بازی کاری نداشتید شاهرخی ببسیار مغرور بود . دیدار با رییس سازمان از دیدار باایشان راحتتر بود .

  [پاسخ]

 7. کسی منکر جابه جایی مدیران توسط رییس سازمان نبوده و نخواهد بود اما آیا این تعویض تبدیل به احسن شده است؟همه میدانند جناب اقای شاهرخی از مدیران موفق سازمان و از بسیجیان دفاع مقدس بوده است و اقای خسروی از رزمندگان دفاع مقدس و از مدیران موفق و برجسته دولت خاتمی بود که به عنوان مدیر نمونه استانی جهت نشان ملی معرفی گردید و بر کسی پوشیده نیست در زمان تصدی ایشان سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان به مدت ۴ سال دستگاه نمونه استانی شد.

  [پاسخ]

 8. انصاف این بود که نظر مخالفین با عزل جناب اقای شاهرخی را هم می نوشتید
  اقای شاهرخی وحاج خسروی از نیروهای هشت سال دفاع مقدس واز مدیران موفق در زمان
  خود بوده اند هنوز ان دوران طلایی را همکاران زحمتکش جهاد کشاورزی از یاد نبرده اند…..
  امید است مدیر محترم لرستان info وظیفه رسانه ای خود را بجا اورد درج ونشر واقعیت ها

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط