سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۹:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ آبان ۱۳۹۵در ۶:۰۰ ب.ظ تعداد بازدید: 637 بازدید کد خبر:61884 چاپ خبر

پروژه ای ۱۰ساله و بی سرانجام در کوهدشت

0

پرویز طولابی

 پرویز طولابی/کشکان: علمای علم مدیریت را اعتقاد بر این است توجه به مؤلفه های مدیریت در امور کوچک و بزرگ ضمن کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان باعث ایجاد فضای اعتماد به مجریان امر و شادابی جامعه و تشویق و ترغیب شهروندان به مشارکت های مردمی در زمینه های مختلف می گردد. از […]

img_20161031_200452

 پرویز طولابی/کشکان: علمای علم مدیریت را اعتقاد بر این است توجه به مؤلفه های مدیریت در امور کوچک و بزرگ ضمن کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان باعث ایجاد فضای اعتماد به مجریان امر و شادابی جامعه و تشویق و ترغیب شهروندان به مشارکت های مردمی در زمینه های مختلف می گردد. از جمله مؤلفه های فوق می توان به تصمیم گیری، برنامه ریزی، هدایت، کنترل و نظارت و…. در امر مدیریت اشاره کرد.
در لابلای آرشیو هفته نامه های محلی در نگاهی گذرا به یکی از صفحات هفته نامه ی سیمره مربوط به سال ۱۳۸۵مطلبی با عنوان «کار احداث مجتمع توریستی کوهدشت آغاز شد» نظرم را جلب کرد. نکته ی جالب در این خبر اشاره ی شهردار محترم وقت به آغاز عملیات احرایی پروژه امکانات فوق العاده طرح حتی در حد و اندازه جذب گردشگران و در نهایت خبر اتمام عملیات اجرایی این پروژه تا پایان سال ۱۳۸۶می باشد.
و اینک پس از سپری شدن ۱۰سال از آغاز عملیات اجرایی پروژه ی فوق اثری از اجرای عملی طرح به چشم نمی خورد و این بی مهری عملاً نادیده گرفتن مؤلفه های مورد اشاره است.

موجب امتنان خواهد بود اگر شهردارمحترم وقت و اعضای محترم شورای اسلامی شهر کوهدشت در دوره ی مور نظر و عندالزوم روابط عمومی محترم شهرداری در راستای تنویر افکار عمومی ضمن مطالعه متن مصاحبه در این خصوص پاسخگو باشند.

img_20161031_200521

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. می سازنش نگران نباش پرویز خان ۱۰-۱۰میشود صفر یاد آوری خوبی است.

  [پاسخ]

 2. خسته نباشی کامیاب.واقعا چنین پروژه هایی توی این شهر خیلی کمیابه!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

  .... در :

  [پاسخ]

 3. واقعا جای تشکر داره استاد گرامی، که این مطلب رو یاداوری کردین ، جایی که کلنگش ١٠ سال پیش زده شده و باید تا الان ٩ سال خدمت رسانی اش می گذشت هنوز خبری ازش نیست
  عجیب اینکه همون افراد چند ماهه دیگه ممکنه دوباره – مثل همیشه- کاندیدا بشن برای شورای شهر! و عجیب تر اینکه ماها بشون رای میدیم!!
  امیدواریم پاسخگو باشن
  مخصوصا اقای تیموری شهردار وقت!!!

  [پاسخ]

 4. آقای طولایی عزیز نقشه را سارق با مسؤولیت برده مبادا از این نقشه مجتمع دزدی بشه

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط