سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۵:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۱۰ آبان ۱۳۹۵در ۷:۰۴ ق.ظ تعداد بازدید: 278 بازدید کد خبر:61874 چاپ خبر

برگزاری مراسم وداع با محرم در خرم آباد

0

مسلم رضایی پور، رئیس اوقاف و امور خیریه خرم آباد، شهرستان خرم آباد، در گفتگو با خبرگزاری شبستان در خرم آباد گفت: مراسم وداع با محرم و عزاداری حسینی توسط هیئت مدافعان حرم استان لرستان و شهرستان خرم آباد برگزار می شود. وی با بیان اینکه این مراسم  از هشت آبان ماه آغاز شده تا […]

img00273975

مسلم رضایی پور، رئیس اوقاف و امور خیریه خرم آباد، شهرستان خرم آباد، در گفتگو با خبرگزاری شبستان در خرم آباد گفت: مراسم وداع با محرم و عزاداری حسینی توسط هیئت مدافعان حرم استان لرستان و شهرستان خرم آباد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مراسم  از هشت آبان ماه آغاز شده تا امروز ۱۰ آبان ادامه دارد، افزود: مراسم وداع با محرم در حسینیه حبیب ابن مظاهر شهر خرم آباد وبا حضور مداحان برجسته استانی برگزار می شود.

رضایی پور، بیان کرد: این مراسم توسط هیئت فرهنگی مذهبی مدافعان حرم استان و با مشارکت شورای هیئت های مذهبی استان و اوقاف و امور خیریه شهرستان خرم آباد برگزار می شود.

وی ادامه داد: نهادینه سازی فرهنگ دینی در جامعه و اشاعه فرهنگ حسینی در بین نسل جوان و نوجوان از مهم ترین اهداف برگزاری این مراسم است.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان خرم آباد، اظهار کرد: در طول ماه های محرم وصفر برنامه های مختلف با هدف تبیین اهداف قیام عاشورا، ترویج مکتب حسینی و عزاداری حسینی در بقاع متبرکه شهرستان خرم آباد برگزار می شود.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط