سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۷:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ آبان ۱۳۹۵در ۶:۲۲ ق.ظ تعداد بازدید: 480 بازدید کد خبر:61868 چاپ خبر

رونمایی از «اول شاهنامه» به زودی، با حضور علی اصغر اسفندیارپور

0

به زودی از کتاب « اول شاهنامه » نوشته ی ابراهیم بهزاد( خرم آبادی) رونمایی می شود. ابراهیم بهزاد به هومیان گفت: به زودی آیین رونمایی از کتاب اول شاهنامه که اخیرن به قلم تحلیل وی نوشته شده است، برگزار می شود. بهزاد از حضور برخی استادان و اهل قلم در این مراسم رونمایی خبرداد. […]

به زودی از کتاب « اول شاهنامه » نوشته ی ابراهیم بهزاد( خرم آبادی) رونمایی می شود.

ابراهیم بهزاد به هومیان گفت: به زودی آیین رونمایی از کتاب اول شاهنامه که اخیرن به قلم تحلیل وی نوشته شده است، برگزار می شود. بهزاد از حضور برخی استادان و اهل قلم در این مراسم رونمایی خبرداد. وی همچنین از حضور علی اصغر اسفندیار پور، مرد نام آشنای سیاست، به عنوان سخنران در این مراسم خبرداد.

اسفندیار پور، معلم اسبق مدارس کوهدشت است که اوایل خدمتش در آموزش و پرورش، کسوت نمایندگی مجلس را پوشید و حالا قرار است در آیین رونمایی اول شاهنامه ی بهزاد حاضر شود تا نظرات کارشناسانه ی یک اهل کتاب و مطالعه را ارایه دهد.

untitled-1

کتاب اول شاهنامه نوشته ی ابراهیم بهزاد(خرم آبادی سابق) اهل شهرستان کوهدشت، نقدی است بر نظریه ی فرزند کشی گشتاسب که فرزندش را به نبرد رستم می فرستد و از وی می خواهد رستم را دست بسته نزد او آورد و نویسنده سعی کرده است انگ فرزندکشی را از پیشانی پدر اسفندیارِ شاهنامه بردارد و وی را در دادگاه کتابش تبرئه کند.

اول شاهنامه از سوی انتشارات طهورای تهران و با شمارگان ۱۰۰۰ جلد به تازگی منتشر شده است.

زمان و مکان آیین رونمایی کتاب اول شاهنامه ی ابراهیم بهزاد متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

 

 

دیدگاه

  1. سهم آقای خاتمی درگفتمان نبایدنادیده گرفته شود
    بادرودبه تمام عزیزانی که دراین برنامه سهمی دارند.اگرچه کتاب آقای بهزادبه دستم نرسیده ولی کنجکاوانه همه مصاحبه های ایشان رادرشرق واعتمادوفرهیختگان خواندم بدون شک کارجناب بهزاد درحوزه ی شاهنامه بی نظیرهستش وخواه ناخواه ادبیات ایران ازنوشته های ایشان تاثیرمی گیردولی سوال من اینجاست حالاکه بعدازسالها چنین اتفاقی می افتد وسخنران جلسه هم آقای اسفندیاری است که حداقل درکرمانشاه ولرستان ازسران اصلاحات است حیف نیست که این فرصت به راحتی ازدست برودآیانباید این گفتمان بی نظیرباپیامی ازسرداراصلاحات جناب خاتمی برگزار شود؟مگریادتان رفته که آقای خاتمی یک جلسه ی کوچک راکه درروستایی تشکیل شددرزمان ریس جمهوریش تبدیل به یک گفتگوی ملی کرد.آقای خاتمی گفتگوی تمدنهارامطرح کردودراین اتفاق بزرگ فرهنگی که بخاطرزادگاه آقای بهزاددرشهری کوچک اتفاق می افتدباپیام آقای خاتمی خیلی سریعتر کشوری وملی میشودانشالله تعالی

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط