سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۸:۳۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۰۹ آبان ۱۳۹۵در ۸:۲۳ ب.ظ تعداد بازدید: 242 بازدید کد خبر:61856 چاپ خبر

قطع برق، «سوال از شهردار خرم آباد» را به تعویق انداخت!+عکس

0

بعد از ظهر امروز یکشنبه ۹ آبان خبرنگاران مرکز لرستان پای در صحن شورای شهر خرم آباد گذاشتند تا از نزدیک شاهد مطرح شدن سوال های کتبی اعضای این شورا از شهردار خرم آباد باشند. به گزارش خبرنگار کشکان، جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد اما پس از تلاوت قرآن […]

img_20161030_230909

بعد از ظهر امروز یکشنبه ۹ آبان خبرنگاران مرکز لرستان پای در صحن شورای شهر خرم آباد گذاشتند تا از نزدیک شاهد مطرح شدن سوال های کتبی اعضای این شورا از شهردار خرم آباد باشند.
به گزارش خبرنگار کشکان، جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد اما پس از تلاوت قرآن شاهد قطع برق ساختمان شورای شهر بودیم. با وجود تاریکی نسبی سالن جلسه، هیات رییسه شورا تشخیص دادند که جلسه ادامه یافته و سوال های اعضا از شهردار مطرح شود.

محمد حسین پور رییس شورا در ابتدای این جلسه به ایراد سخنانی در مورد آزاد بودن طرح سوال اعضای شورا از شهردار پرداخت و اعلام داشت: نباید این روند دموکراسی خواهانه با ایجاد جنجال های برخی افراد مختل گردد که در نهایت صحبت هایش به مذاق شهردار بیرانوند خوش نیامد که باعث اعتراض وی نسبت به صحبت های رییس شورا شد!

یحیی عیدی بیرانوند در حال پرسیدن سوالاتی از رییس و اعضای شورا بود که حسین پور به وی یادآور شد این جلسه برای سوال اعضا از شهردار طراحی شده نه بالعکس!

اعتراضات شهردار بیرانوند ادامه داشت که حسین پور به وی اعلام کرد: اگر خود را ملزم به اجرای روال قانونی این جلسه نمی دانید می توانید صحن شورا را ترک کنید اما ما در نهایت سوالاتمان را در حضور خبرنگاران مطرح خواهیم کرد.

در نهایت اعضای شورا هم تسلیم تاریکی “مشکوک” ساختمان شورای شهر شده و مجبور شدند جلسه را به زمان دیگری موکول کنند.

img_20161030_230915

از نکات جالب نشست امروز این بود که پس از تماس محمد فیضی خبرنگار خرم آبادی با مهندس حکمت بیرانوند رییس اداره برق منطقه۲ مشخص شد که عامل قطع برق شورا، نه اداره برق، بلکه کارگران شهرداری خرم آباد بودند که همین امر سبب به وجود آمدن جر و بحث بین شهردار و رییس شورا شد. عوامل شهرداری به عمد از دید رییس شورا و سهواً از دید شهردار باعث بوجود آمدن این قطعی شده بودند.

گفتنی است، محمد حسین پور رییس شورای شهر خرم آباد چندی پیش از کلید خوردن طرح استیضاح شهردار در این شورا خبر داد.

 

گزارش و عکس: مجید بیرانوند/ کشکان

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط