سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۸:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۰۷ آبان ۱۳۹۵در ۱:۳۹ ب.ظ تعداد بازدید: 453 بازدید کد خبر:61788 چاپ خبر

گردهمایی مربیان پیش دبستانی شهر و روستای شهرستان کوهدشت برگزار شد

0

اولین گردهمایی مربیان پیش دبستانی شهر و روستای شهرستان کوهدشت در سالن کانون تربیتی نور این شهرستان برگزار شد. به گزارش کشکان، در این جلسه که با استقبال پرشور مربیان پیش دبستانی روبرو شد عباس نورمحمدی کارشناس مشارکت های اداره آموزش وپرورش شهرستان کوهدشت به تفصیل پیرامون وظائف مربیان و شیوه آموزش نوآموزان صحبت کرد. […]

اولین گردهمایی مربیان پیش دبستانی شهر و روستای شهرستان کوهدشت در سالن کانون تربیتی نور این شهرستان برگزار شد.
به گزارش کشکان، در این جلسه که با استقبال پرشور مربیان پیش دبستانی روبرو شد عباس نورمحمدی کارشناس مشارکت های اداره آموزش وپرورش شهرستان کوهدشت به تفصیل پیرامون وظائف مربیان و شیوه آموزش نوآموزان صحبت کرد. وی در بخشی از سخنان خود از مسئولین شهرستان و وزارت آموزش و پرورش بدلیل عدم بکارگیری مربیان پیش دبستانی در کوهدشت انتقاد نمود.
در این جلسه مهدی دوست محمدی کارشناس حقوقی اداره آموزش وپرورش کوهدشت در سخنانی مسائل حقوقی مرتبط با مربیان را یادآوری نمود و عنوان داشت: در صورتی که عدم صحت و اصالت مدارک مربیان پیش دبستانی اثبات شود در هر مرحله ولو اینکه در آموزش و پرورش به کارگیری شده باشند به عنوان مجرم به اتهام جعل و استفاده از سند مجعول در دادسرا علیه آنان طرح شکایت می شود.
در پایان این همایش کارشناس شبکه بهداشت شهرستان پیرامون مسائل و موضوعات مرتبط با کودکان پیش از دبستان مواردی را متذکر شد.

img_20161028_163107 img_20161028_163241 img_20161028_163250

 

 

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط