سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۵:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۶ آبان ۱۳۹۵در ۵:۵۶ ق.ظ تعداد بازدید: 209 بازدید کد خبر:61731 چاپ خبر

ایجاد شش حلقه چاه آب در کوهدشت

0

مدیرعامل شرکت آبفای لرستان خبر داد:

مدیرعامل شرکت آبفای لرستان از ایجاد شش حلقه چاه آب در منطقه ضرونی کوهدشت خبر داد. مهندس حمیدرضا کرم‌وند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر شهرستان کوهدشت دچار کم‌آبی شده و خیلی از چاه‌های آن از مدار خارج شده است. وی اضافه کرد: متأسفانه استفاده از آب این منطقه برای کشاورزی و […]

ss_2_1830

مدیرعامل شرکت آبفای لرستان از ایجاد شش حلقه چاه آب در منطقه ضرونی کوهدشت خبر داد.

مهندس حمیدرضا کرم‌وند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر شهرستان کوهدشت دچار کم‌آبی شده و خیلی از چاه‌های آن از مدار خارج شده است.

وی اضافه کرد: متأسفانه استفاده از آب این منطقه برای کشاورزی و کشت گیاهان آبدوستی از جمله ذرت مزید بر علت بوده و باعث افت شدید سطح آب‌های زیرزمینی آن شده است.

کرم‌وند ادامه داد: در همین راستا حفر شش حلقه چاه را در ضرونی در دستورکار داریم که با تلاش‌های شبانه روزی موفق به این کار شدیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با بیان اینکه تأمین آب از وظایف ما نیست، افزود: با این وجود کار مطالعه، حفاری و توزیع آب را در منطقه جزء برنامه‌های خود قرار دادیم و حال توانستیم به صورت موقت آب این شهرستان را تأمین کنیم.

وی با بیان اینکه هزینه ایجاد این چاه‌ها ۱۲۰ میلیارد ریال بوده است، گفت: باید در این منطقه مصرف آب به صورت جدی‌تری مدیریت و از کاشت محصولات آب‌دوست جلوگیری شود.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. با سلام خدمت مدیر عامل محترم شما مثل اینکه از جای این چاهها خبر نداری یا نرفتی یا نمی دانی این چاهها در منطقه عبدولی هستند

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط