سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۸:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۰۴ آبان ۱۳۹۵در ۵:۲۱ ب.ظ تعداد بازدید: 268 بازدید کد خبر:61714 چاپ خبر

روند پرداخت خسارت سیل لرستان به دلیل مشکلات مالی به کندی صورت می‌گیرد

0

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور:

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: روند کار پرداخت خسارت سیلاب به دلیل مشکلات مالی به کندی صورت می‌گیرد، اما پیگیری می‌شود تا این موضوع سریع‌تر مصوب و اعتبارات در اختیار استان قرار گیرد. به گزارش کشکان، اسماعیل نجار امشب در جمع خبرنگاران استان لرستان اظهار داشت: ایران کشور حادثه‌خیزی است که روزبه‌روز به برخی […]

۱۳۹۴۰۸۰۹۱۲۳۶۱۹۲۲۹۶۴۲۲۰۰۴

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: روند کار پرداخت خسارت سیلاب به دلیل مشکلات مالی به کندی صورت می‌گیرد، اما پیگیری می‌شود تا این موضوع سریع‌تر مصوب و اعتبارات در اختیار استان قرار گیرد.

به گزارش کشکان، اسماعیل نجار امشب در جمع خبرنگاران استان لرستان اظهار داشت: ایران کشور حادثه‌خیزی است که روزبه‌روز به برخی از عناوین حادثه آن افزوده می‌شود از طرفی تغییر اقلیم واقعیتی است که امروز با آن روبه‌رو هستیم؛ تغییر اقلیم بدین معنا که با کمبود آب، بیابان‌زایی و ده‌ها مشکل دیگری مواجه هستیم و باید برای رفع این مشکلات کارهای علمی انجام و راهکار ارائه شود.

وی افزود: به دلیل وسیع و حادثه‌خیز بودن کشور جمهوری اسلامی ایران وسعت کار بسیار زیاد است و به‌اندازه توان جمهوری اسلامی کار می‌شود، اما مشاهده می‌شود کارها نسبت به گذشته خیلی کار روان‌تر شده و به سمت مطلوب پیش می‌رود ولی هرگز کافی نیست و باید در این جهت همه با یک عزم ملی تلاش کنند چون اگر همه بار را به دوش دولت گذاشته شود کار نشدنی است.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی برای جلوگیری از وقوع حوادث در امر ساخت‌وساز نظارت کافی داشته باشند.

وی در ارتباط با پرداخت خسارت سیلاب‌های استان لرستان نیز بیان کرد: در بحث پرداخت خسارت سیلاب، استان برآوردی انجام می‌دهد اما ما نیز  دستورالعملی داریم که آن دستورالعمل آن نیست که برآورد می‌شود.

نجار تصریح کرد: به ساختمانی شهری که ممکن است ۱۰۰ میلیون تومان ارزش داشته باشد و ۱۰۰ درصد تخریب‌شده ۳۰ میلیون تومان تسهیلات کم‌بهره بازسازی پرداخت و ۶ میلیارد تومان نیز کمک بلاعوض پرداخت می‌شود.

وی  اظهار داشت: برای پرداخت خسارت سیلاب لرستان نیز همان زمان با استاندار و دستگاه‌های اجرایی استان برآورد کارکردیم و به دولت منعکس شد و ازآنجاکه مشکلات مالی وجود دارد روند کار به‌کندی پیش می‌رود اما پیگیری می‌شود تا این مسئله سریع‌تر به دولت برود، مصوب شود و اعتبارات در اختیار استان قرار گیرد اما در بخش بازسازی تفاهمی که با بنیاد  مسکن انقلاب اسلامی در سطح کشور داریم روند کار  متوقف نیست.

 

مرجع: تسنیم

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. اقای مسول بحران اونها فدای سرت اون کمکها به درد خودتان میخورد بحران این صف گاز که همه تو صف گاز بیاید ببینید چه کلمات رکیکی به چه مسولانی میدهند هرروز باید مردم چند ساعت را در صف گاز بماند این را دیگر نمیتوانید به گردن تحریم بیندازید این از بی لیاقتی مسول شهر را میرساند چه کسی پاسخو میباشد مردم تا کی باید وقت خدد را در صف گاز بمانند وقت طلاست ولی تو این شهرستان سیاست زده وقت یعنی بی هدف بودن کسی نمیتونه بگه این صف واسه چیه

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط