سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۱:۰۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۳۰ مهر ۱۳۹۵در ۹:۲۴ ب.ظ تعداد بازدید: 355 بازدید کد خبر:61649 چاپ خبر

نماینده و امام جمعه ی پلدختر خواستار وحدت جریانات سیاسی برای توسعه ی این شهرستان شدند

0

امام جمعه شهرستان پلدختر گفت: جریانات سیاسی برای توسعه پلدختر همدل شوند. به گزارش کشکان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سوری شامگاه پنجشنبه در جلسه تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید پلدختر که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: انسان بدون تکلیف خلق نشده و خداوند از نعمت‌هایی که به انسان داده است سوال می‌کند. […]

poldokhtar-1

امام جمعه شهرستان پلدختر گفت: جریانات سیاسی برای توسعه پلدختر همدل شوند.

به گزارش کشکان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سوری شامگاه پنجشنبه در جلسه تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید پلدختر که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: انسان بدون تکلیف خلق نشده و خداوند از نعمت‌هایی که به انسان داده است سوال می‌کند.

وی افزود: در حکومت و کشوری زندگی می‌کنیم که ولی‌فقیه هست و ولی‌فقیه به کشور ما مشهوریت داده است.

امام جمعه پلدختر بیان کرد: انسان در برابر پروردگار عالم، امام معصوم(ع) و به تبع آن در برابر نایبش مسئول است و بلاتکلیف نیست انسان مورد سوال است و در هر شغلی که قرار دارد باید روزی پاسخگو باشد.

وی با تأکید بر اینکه باید دقت کنیم و برای روز مبادا پاسخ داشته باشیم عنوان کرد: آنچه از انسان می‌ماند اعمال نیکی است که انجام داده، قضاوت با آیندگان است و حرکات ما باید براساس این باشد که بتوانیم پاسخگو باشیم.

سوری گفت: مسئولان از نقد و نقادان استفاده کنند زیرا جامعه‌ای که در آن نقد نباشد جامعه‌ای مرده است.

سیدحمیدرضا کاظمی نماینده پلدختر و معمولان در این نشست اظهار داشت: همدلی و همراهی همه جریانات سیاسی و مدیران شهرستان برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم نیاز است.

وی افزود: استان لرستان مظلوم است و شهرستان پلدختر از همه قسمت‌های لرستان مظلوم‌تر واقع شده است.

نماینده پلدختر و معمولان بیان کرد: همدلی می‌تواند زمینه‌ساز توسعه شهرستان باشد و مطالبه‌گر حقوق مردم در پلدختر و معمولان هستیم.

گفتنی است اظهارات امام جمعه و نماینده ی مردم پلدختر و معمولان در خصوص ضرورت وحدت و همدلی جریانات سیاسی، به دنبال مخالفت بخشی از بدنه ی اصلاح طلبان پلدختر با انتصاب نعمت دستیاری فرماندار جدید این شهرستان مطرح شده است.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط