سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۹:۳۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۸ مهر ۱۳۹۵در ۶:۳۶ ب.ظ تعداد بازدید: 1,255 بازدید کد خبر:61622 چاپ خبر

فرمانداران پلدختر و رومشکان تغییر کردند

0

استاندار لرستان با بیان اینکه فرمانداران ‌پلدختر و رومشکان تغییر کردند، گفت: ‌نعمت‌الله دستیاری به عنوان سرپرست فرمانداری پلدختر و نورالدین درمنان ‌به عنوان فرماندار ‌رومشکان انتخاب شدند. هوشنگ بازوند اظهار داشت: فرمانداران شهرستان‌های پلدختر و رومشکان تغییر کردند  و نعمت‌الله دستیاری به عنوان سرپرست فرمانداری پلدختر و نورالدین درمنان نیز به عنوان فرماندار شهرستان […]

۱۳۹۴۱۰۲۱۱۴۲۹۲۰۹۴۴۶۸۸۵۰۴۴

استاندار لرستان با بیان اینکه فرمانداران ‌پلدختر و رومشکان تغییر کردند، گفت: ‌نعمت‌الله دستیاری به عنوان سرپرست فرمانداری پلدختر و نورالدین درمنان ‌به عنوان فرماندار ‌رومشکان انتخاب شدند.

هوشنگ بازوند اظهار داشت: فرمانداران شهرستان‌های پلدختر و رومشکان تغییر کردند  و نعمت‌الله دستیاری به عنوان سرپرست فرمانداری پلدختر و نورالدین درمنان نیز به عنوان فرماندار شهرستان رومشکان انتخاب شدند که به احتمال زیاد فردا مراسم تودیع و معارفه برگزار می‌شود.

نورالدین درمنان در شهریور ماه سال گذشته به عنوان فرماندار شهرستان پلدختر منصوب شد که اکنون با برکناری محمد محمدی‌نژاد به‌عنوان فرماندار شهرستان رومشکان معرفی‌ شده است؛ درمنان قبل از سکانداری فرمانداری پلدختر، فرماندار شهرستان دوره چگنی بود و اکنون رومشکان سومین شهری است که در دولت تدبیر و امید سکان هدایتش به درمنان سپرده می شود.

محمد محمدی نژاد فرماندار سابق رومشکان نیز پیش از این در بهمن ماه سال ۹۲ به عنوان نخستین فرماندار شهرستان رومشکان معرفی شده بود.

با تغییر نورالدین درمنان از سمت فرمانداری پلدختر، نعمت‌الله دستیاری که رئیس ستاد انتخابات حسن روحانی در انتخابات سال ۹۲ بود به‌عنوان سرپرست فرمانداری پلدختر انتخاب شده است؛ پیش از این در فضای سیاسی استان هم اعلام شده بود که دستیاری به عنوان فرماندار  جدید پلدختر معرفی می شود که سبب واکنش های موافق و مخالف زیادی در سطح شهرستان پلدختر و استان لرستان شده بود.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. در واقعه کربلا کسی گندم ری را نخورد

    [پاسخ]

  2. پیش به سوی آبادانی رومشکان……

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط