سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۶:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۷ مهر ۱۳۹۵در ۹:۲۵ ق.ظ تعداد بازدید: 292 بازدید کد خبر:61571 چاپ خبر

تذکری به دولت در خصوص پرداخت نکردن پول کشاورزان

0

سید محمدصادق محمدی وفایی

برو قوی شو اگر راحت جان طلبی که در نظام طبیعت ضعیف پامال است سید محمدصادق محمدی وفایی: همگان می دانند دولت تدبیر و امید، کی و چگونه به صورت نقدی محصولات کشاورزان را تحویل گرفت ولی چگونه جرعه جرعه و قطره قطره پول می دهد! بی چاره کشاورزان همان عزیزانی که دستانی زخمی دارند […]

img_20160620_162558-287x300
برو قوی شو اگر راحت جان طلبی
که در نظام طبیعت ضعیف پامال است

سید محمدصادق محمدی وفایی: همگان می دانند دولت تدبیر و امید، کی و چگونه به صورت نقدی محصولات کشاورزان را تحویل گرفت ولی چگونه جرعه جرعه و قطره قطره پول می دهد!

بی چاره کشاورزان همان عزیزانی که دستانی زخمی دارند و سیمایی سرشار از رنج. آنان که غرق در بدهی‌اند و با این حال نه تریبونی دارند و نه ریاستی و نه رسانه ای و نه فریاد رسایی که تدبیری بسازد!
یا اهل عالم چند روز قبل عاشورا بود و امام آن کربلا در حالی که بدنی زخمی داشت و لباسی خونین به جهانیان پیام داد ایاک و الظلم…؛ برحذر باشید از ظلم کردن به خصوص به کسانی که توانایی ندارند.
آیا نقدی معامله کردن و نسیه ای و قطره چکانی پرداخت کردن ستم نیست؟ آیا این همه اذیت و آزار و چشم انتظاری کشاورزان ظلم نیست؟! ممکن است بگویید خزانه خالی است. اگر خزانه هم خالی بود چرا واقعیت را به کشاورزان نگفتید و چرا قراردادی شفاف منعقد نکردید؟!
واقعا با این سبک پرداخت از اقتصاد مقاومتی هم می گویید؟!
آیا در سال های آینده مردم با خیالی راحت محصولاتشان را تقدیم شماها خواهند کرد؟
عالی جنابان دولت تدبیر و امید ظلم و ستم قبیح است و هرگز فرقی بین نمونه خارجی آن با نمونه داخلی‌اش دیده نشده است. عزیزان مسئول یادمان باشد« الملک یبقى مع الکفر و لا یبقى مع الظلم.»

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. خدا حق این ملت را از حلقوم این ناجوانمردان بگیره چقدر روی این مبلغ ( گندم و جو) حساب باز کردیم نه برای خرید بلکه برای پاک کردن دیون بر ذمه

  [پاسخ]

 2. مثل اینکه درد دلاتنونو برا ای سایتا میفرستید یه کار تحقیقاتی یه راه حلی بفرستید بله معشوره خوابیده پول نگزفتن کشاورزا نماز جای خوبی برگزار نمی شه جاده ها مشکل دارن و… حرفتون سرسریه راه گشا نیست تو سایت محلی وزیر مطالعه داره و….

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  اگر شما ها هم درد دلهایتان را در سایتها بنویسید نماینده دولتها حرفهایتان را می خوانند و این همه معشوره و …نخواهند خوابید.
  جنابعالی که شهامت درد دل کردن نداری چر به کسی که قدرت درد دل کردن دارد می تازی ؟
  این سید کتاب و مقاله و…نوشته است برو بخوان اگر مطالب تحقیقی می خواهی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط