سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۱:۵۳:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۲۴ مهر ۱۳۹۵در ۸:۰۳ ب.ظ تعداد بازدید: 1,007 بازدید کد خبر:61459 چاپ خبر

(تصاویر) برگزاری همایش سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵ در شهرستان کوهدشت/ انتقاد یکی از فرهنگیان از فرماندار و تشویق حضار

0

همایش بزرگ سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵ شهرستان کوهدشت با هدف بررسی موانع و هموار کردن مسیر جهت ثبت نام اینترنتی با حضور کلیه مدیران ادارات شهرستان، مدیران مدارس، دهیاری ها، بهورزان، کمیته امداد، بهزیستی و … در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت برگزار شد. به گزارش خبرنگار کشکان، مهندس فردی […]

img_20161015_215033

همایش بزرگ سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵ شهرستان کوهدشت با هدف بررسی موانع و هموار کردن مسیر جهت ثبت نام اینترنتی با حضور کلیه مدیران ادارات شهرستان، مدیران مدارس، دهیاری ها، بهورزان، کمیته امداد، بهزیستی و … در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت برگزار شد.
به گزارش خبرنگار کشکان، مهندس فردی بیرانوند فرماندار شهرستان کوهدشت هدف از تشکیل این همایش را بررسی موانع و هموار کردن مسیر جهت ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵ برشمرد و گفت: تردید نباید داشته باشیم که پایه و اساس برنامه ریزی کشور سرشماری عمومی نفوس و مسکن است.

وی گفت: در این راستا یک ارزیابی از شهرستان ها بر اساس میزان ثبت نام اینترنتی صورت گرفته که زیبنده شهرستان کوهدشت نیست که در قعر جدول قرار گیرد.
فرماندار کوهدشت افزود: باید همه با تعصب و وحدت در راستای ترغیب مردم به ثبت نام اینترنتی نفوس و مسکن اقدام کنیم و شهرستان کوهدشت را به صدر این ارزیابی بکشانیم که این امر با برنامه ریزی و فعالیت جدی شدنی است.
وی افزود: با توجه به ضرورت امر سرشماری عمومی نفوس و مسکن مدیران ادارات، مدیران مدارس، دهیاری ها و بهورزان و … نسبت به ثبت نام اینترنتی تا رسیدن به جامعه هدف اهتمام لازم را داشته باشند.

img_20161015_215043
فردی بیرانوند افزود: زیبنده کوهدشت نیست که در قعر جدول سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن قرار گیرد.
وی گفت: کلیه ادارات باید روزانه کد رهگیری ثبت نام اینترنتی انجام شده را به فرمانداری گزارش نمایند.
فرماندار کوهدشت تصریح کرد: مدیران مدارس باید دانش آموزان را کاملاً توجیه تا والدین آنها نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام و کد رهگیری را به آموزش و پرورش ارائه نمایند.
وی افزود: سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن پایه و اساس برنامه ریزی کلان کشوری می باشد.
فردی بیرانوند گفت: به مدیران مدارس، مدیران ادارات، دهیاری ها و بهورزان که بیشترین ثبت نام اینترنتی را داشته باشند علاوه بر تشویق کتبی هدایای نقدی نیز اهدا می گردد.

img_20161015_215207
وی خاطر نشان کرد: هرچقدر که ما در ثبت نام سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن موفق تر باشیم به همان اندازه در صرفه جویی در وقت و هزینه موفق تریم.
فرماندار کوهدشت گفت: کمیته امداد و بهزیستی با توجه به فراوانی خانواده های تحت پوشش باید در امر ثبت نام اینترنتی پیش قدم باشند.
وی افزود: یکی از شاخص های ارزیابی کلیه مدیران ادارات، آموزش و پرورش، دهیاری ها، بخشداری ها ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن می باشد.

img_20161015_215118
فردی بیرانوند افزود: باید طوری برنامه ریزی کنیم که به جامعه هدف در سرشماری عمومی نفوس و مسکن برسیم.
وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران برنامه ریزی لازم نسبت به ثبت نام اینترنتی خانواده های معظم شهدا و ایثار گران اقدام و نتیجه را همراه با کد رهگیری گزارش نماید.

فرماندار کوهدشت در پایان گفت: کلیه بخشداران موظفند نسبت به ثبت نام اینترنتی ساکنین بخش و روستاهای تابعه با همکاری دهیاری ها اقدام و نتیجه را همراه با کد رهگیری به فرمانداری گزارش نمایند.

از حواشی این مراسم اعتراض یکی از فرهنگیان به لفظ دستوری فرماندار کوهدشت بود که با تشویق حضار عمدتاً همکار وی همراه شد.

۴۲۶۲۱۳۹۵۳_۶۰۷۴۷

img_20161015_215217 img_20161015_215213

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ۴۰ ساله دارین امار میگیرین به چه دردی خورده ک الان دارین ب اجبار میخواین ملت شرکت کنن.

  [پاسخ]

 2. درود بر این فرهنگی

  [پاسخ]

 3. زیبنده ی کارگزار جمهوری اسلامی که بر پایه ی اسلام و مردمسالاری دینی است نبود که فرماندار با حالتی تحکمی و دستوری در راستای فرهنگ سازی جامعه ی مدنی قدم بردارد . اینگونه برنامه ها بایستی با روشهای درست طراحی و انجام گیرد تا نتیجه ی مطلوب حاصل شود . به زور و تهدید جواب معکوس خواهد بود .
  جای تعجب دارد که رئیس آموزش و پرورش کوهدشت گفت : اگر دانش آموزی کد آماری را به مدرسه تحویل نداد او را اخراج کنید تا به منزل برگردد و کد آماری را بیاورد !!!! جناب آقای برخورداری ! اگر همان بچه در زمان رفت و برگشت برایش مشکلی پیش آید شما جوابگو خواهید بود ؟ البته که مدیر مدرسه باید تاوان آن را بدهد .

  [پاسخ]

  شهروند در :

  درود بر آن فرهنگی با غیرت.آقای فرماندار شما به بچه خودتون میتونید به زور چیزی رو دیکته کنید که از تحکم و جبر به دیگران سخن می رانید.

  [پاسخ]

 4. .قطعا دولت بودجه لازم را مانند ادوار گذشته برای انجام سرشماری پیش بینی کرده است .اینکه ریس آموزش وپرورش به زور میخواهد مردم هزینه کنند تا خوشایند فرماندار باشد وگرنه اخراجی دانش آموزان را در پی دارد جای تامل دارد . چندی پیش نیز به مدیران دستور اکید داده بود که باید دانش اموزان اجباری کیف بخرند ودر چندین مدرسه هم این کار انجام شد در حالی که سایر شهرهای استان چنین نبود .

  [پاسخ]

 5. اگه امکان داشت اون ثبت نام اینترنتی سرشماری که انجام دادم به خاطر این حرفا حتما حذفش میکردم.

  [پاسخ]

 6. استاندار وعده جایزه ۲ گیگ اینترنت داد کجاست جناب استاندار ؟ اموزش پرورش قم ۶ ساعت ضمن خدمت برای فرهنگیان داد ووووووووو

  [پاسخ]

 7. مدیر آموزش وپرورش اگر اینو گفته باید بره ..فرماندار حق زور گفتن به مردم را نداره از آن فرهنگی هم باید تشکر کرد کار معلم آموزش است نه سرشماری نفوس ومسکن

  [پاسخ]

 8. از کل معلمان کوهدشت درصد بسیار کمی ( باتوجه به شنیده ها ورویت بنده ) تن به تعهدات وانجام وظیفه میدهند ودر صدبالایی همانطور که همه میدانیم بشدت کم تعهد-ضعیف -کم وجدان- بی هنر -تنبل – وفراری از کلاس ودرس ومدرسه هستند وبنده با قطع ویقین میگویم درطول سنوات بالای خدمتم تاکنون تا این حد وضعیت همکاران رااز نظر تعهد ضعیف ونسبت به انجام وظایف بی خیال ندیده ام!!!! حالا این معلم محترمی که درجلسه اعتراض کردن رو من نمیدونم کی بودن امیدوارم جزء اون در صد کم همکاران بوده باشن نه انانکه شعار میدهند ولی دریغ از اندکی شعور؟!!

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط