سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۱:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ ،‌ ۱۰:۴۰
۲۴ مهر ۱۳۹۵در ۷:۳۰ ب.ظ تعداد بازدید: 684 بازدید کد خبر:61449 چاپ خبر

رییس بیمارستان امام (ره) کوهدشت منصوب شد

0

پس از پنج سال مدیریت سرپرستان

دکتر حسین طولابی با حکم دکتر حسن امینی زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت به عنوان رئیس بیمارستان امام (ره) این شهرستان منصوب شد. به گزارش خبرنگار کشکان، مراسم معارفه ظهر شنبه ۲۴ مهرماه ۹۵ برگزار شد. طولابی دارای ۱۲ سال سابقه خدمت در حوزه بهداشت و درمان است. سه سال مدیریت بیمارستان […]

img_20161015_214957

دکتر حسین طولابی با حکم دکتر حسن امینی زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت به عنوان رئیس بیمارستان امام (ره) این شهرستان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار کشکان، مراسم معارفه ظهر شنبه ۲۴ مهرماه ۹۵ برگزار شد.

طولابی دارای ۱۲ سال سابقه خدمت در حوزه بهداشت و درمان است. سه سال مدیریت بیمارستان و دو سال معاونت درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت در کارنامه کاری وی وجود دارد.

دکتر طولابی دارای مدارک کارشناسی پرستاری، کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی است.

پس از عزل دکتر امرایی در سال ۱۳۹۰ بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت به مدت ۵ سال توسط سرپرستان که همان مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان بودند اداره می شد که بارها مورد انتقاد رسانه ها قرار گرفته بود.

این اقدام دکتر امینی زاده را باید عمل به خواست مردم، رسانه ها و پرسنل بهداشت و درمان شهرستان قلمداد نمود.

انتظار می رود دکتر طولابی ضعف هایی را که در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری بیمارستان امام (ره) کوهدشت وجود دارد، با مشورت و همفکری رسانه ها و صاحب نظران برطرف نماید.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ین اقدام دکتر امینی زاده را باید عمل به خواست مردم، رسانه ها و پرسنل بهداشت و درمان شهرستان قلمداد نمود. مسخره است بعد از ۵ سال / ایا قیمت دارو در داروخانه بیمارستان با مغازه داران یک است بخد اقرص معده در چهاراه پمپ بنزین ( سوپر مارکت ) ۷۰۰ تومان می باشد در داروخانه بیمارستان ۱۳۰۰ت مان است این نتیجه عملکرد این اقایون هست وووووووو دیگر

  [پاسخ]

 2. واقعا دکتر امینی زاده خیلی خدمت کرده،!!!! و به خواست مردم خیلی توجه کرده،در ضمن اقای طولابی فعلا دانشجون نه دکتر ، این خبر هم در راستای ادامه ی توهین به شعور مردم کوهدشت و ادامه جانب داری تمام وکمال مدیر سایت کشکان از گروه حاکم در شهرستان کوهدشت است.

  [پاسخ]

 3. تبریک به حاج حسین عزیز
  خوشحالم که کرسی ریاست بیمارستان به شخصی از جنس درمان و آگاه به مشکلات بیمارستان رسید. موفق و موید باشید

  [پاسخ]

 4. اقای دکترامین زاده خوب درجناح راست غرق شدیدمتاسفیم

  [پاسخ]

 5. اقای امین زاده این دوره هم تمام میشه شما اصلاحطلب بودی بنده خدا

  [پاسخ]

 6. در باز سازی بیمارستان وقتی سرپرست باشه معلومه که کسی پاسخگو نیست این همه هزینه میتونست یک بیمارستان مجهزتر بنا کنه وای به حالت کوهدشت که معلوم نیست کی به کیه وقتی تو شهر دودستگی باشه یک طرف مردم اون طرف یک عده سیاسیون معلومه

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
آمار سایت
  • 1
  • 13,748
  • 26,394
  • 208,358
  • 827,504
  • 13,455,267
  • 25,225,314
  • 42,892
  • دوشنبه ۳ آبان , ۱۳۹۵
سایت های مرتبط