سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۴:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۲ مهر ۱۳۹۵در ۶:۵۲ ب.ظ تعداد بازدید: 368 بازدید کد خبر:61433 چاپ خبر

پرداخت ۶۰ درصد مطالبات گندم‌کاران لرستان

0

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان از پرداخت ۶۰ درصد مطالبات گندم‌کاران این استان خبر داد. مهدی ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: حدود ۵۰۳ هزار تن خرید تضمینی گندم در استان داشته‌ایم که تاکنون به طور میانگین طلب ۶۰ درصد گندم‌کاران استان پرداخت شده است. وی در پاسخ به پرسشی که قرار […]

۵۷۳۲۲۱۵۸

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان از پرداخت ۶۰ درصد مطالبات گندم‌کاران این استان خبر داد.

مهدی ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: حدود ۵۰۳ هزار تن خرید تضمینی گندم در استان داشته‌ایم که تاکنون به طور میانگین طلب ۶۰ درصد گندم‌کاران استان پرداخت شده است.

وی در پاسخ به پرسشی که قرار بود تا اواسط مهر ماه تمام طلب‌های گندم‌کاران استان پرداخت شود و چرا این کار محقق نشد؟ گفت: این قولی بود که از مرکز داده بودند و ما هم آن را اعلام کردیم اما اعتبارات در این مدت به طور کامل نرسید.

ملکی اضافه کرد: تا پایان هفته آینده تمام مطالبات گندم‌کاران لرستانی را پرداخت خواهیم کرد.

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان یادآور شد: طلب گندم‌کاران شهرستان پلدختر به طور کامل تسویه شده و کوهدشت نیز ۹۵ درصد پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: بیشترین تولیدات گندم بین شهرستان‌های استان را ازنا با ۸۷ هزار تن داشت و کوهدشت و خرم‌آباد دوم و سوم بودند.

 

 

دیدگاه

  1. (سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان) که این حرف رو زده که نمیدونه من کشاورز کوهدشتی ۶۰ درصد پول گندمم را بعد از ۴ ماه گرفتم نه ۹۵ درصد

    [پاسخ]

  2. شماکه تاالان چندبارگفتین تافلان تاریخ پرداخت میشه وهربارهم توخالی ازآب دراومده،امیدوارم این بار درست ازاب دربیاد.بماندکه حالا اگه سازمان غله خودش ازکشاورز طلب داشت بابت هروزش دیرکرد می گرفت.اماکشاورز بخت برگشته که رو این حساب کرده وباید قسط هاش رو پرداخت میکرد بابت ندانم کاری واحمال شماباید جریمه دیر کرد پرداخت بکنه.این ۹۵درصدهم گفتی خواستی یه آماربدی…..

    [پاسخ]

  3. اولا۹۵درصد نیست مجیددلبندم دوما ابن همه دروغ که چی یه عده…جمع شدید تواین ادارات وبیخیال مردم بدبخت طرف سه ماهه پیش میخواسته واسه پسرش عروسی بگیره ولی بخاطردروغهای شما هنورمونده بس کنیداین همه ….

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط