سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۰۱:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۰ مهر ۱۳۹۵در ۱۲:۰۰ ب.ظ تعداد بازدید: 650 بازدید کد خبر:61359 چاپ خبر

استقبال کم نظیر مردم خرم آباد از تعزیه‌‌خوانی+ تصاویر

0

هم‌زمان با تاسوعای حسینی

هم‌زمان با تاسوعای حسینی مراسم تعزیه‌خوانی هیئت اعظم تعزیه‌ خادمین امام حسین(ع) روستای دارایی استان لرستان برگزار شد. به گزارش کشکان، هم‌زمان با تاسوعای حسینی مراسم تعزیه‌خوانی هیئت اعظم تعزیه‌ خادمین امام حسین(ع) روستای دارایی استان لرستان با شکوه خاصی برگزار شد. این مراسم که با حضور گسترده مردم از صبح امروز در انتهای خیابان […]

هم‌زمان با تاسوعای حسینی مراسم تعزیه‌خوانی هیئت اعظم تعزیه‌ خادمین امام حسین(ع) روستای دارایی استان لرستان برگزار شد.

به گزارش کشکان، هم‌زمان با تاسوعای حسینی مراسم تعزیه‌خوانی هیئت اعظم تعزیه‌ خادمین امام حسین(ع) روستای دارایی استان لرستان با شکوه خاصی برگزار شد.

این مراسم که با حضور گسترده مردم از صبح امروز در انتهای خیابان خیرآباد خرم‌آباد و کنار پل شاپوری آغاز شد تا ظهر ادامه داشت.

هیئت اعظم تعزیه‌خوانی خادمین امام حسین(ع) روستای دارایی استان لرستان با قدمت ۱۱ ساله در ایام محرم در مکان‌های مختلفی مانند سطح شهر خرم‌آباد، روستای دارایی، پارک صخره‌ای تا امام زاده زید بن علی(ع) اجرای برنامه دارد و سال گذشته با حضور ۴۰ هزار بیننده برگزار شد.

در هیئت اعظم تعزیه‌خوانی لرستان بیش‌ از ۷۰۰ نفر به‌ صورت مستقیم و غیرمستقیم همکاری می‌کنند و این تعزیه در سراسر استان بی‌نظیر است و این اجرا با ۱۵ راس اسب، پنج راس شتر و ۵۰۰ نفر با ساز و برگ قدیم انجام می‌شود.

تعزیه شهادت حضرت علی‌اکبر، پشیمانی حر بن‌ریاحی، شهادت حضرت علی‌اصغر(ع) لحظات وداع حضرت زینب‌ کبری(س) با امام حسین(ع) از برنامه‌های این تعزیه‌خوانی است.

۱۳۹۵۰۷۲۰۱۲۴۵۲۴۷۴۸۹۱۰۱۹۴۱۳۹۵۰۷۲۰۱۲۴۵۵۸۷۰۶۸۹۱۰۲۰۴۱۳۹۵۰۷۲۰۱۲۴۶۳۰۲۹۶۸۹۱۰۲۱۴۱۳۹۵۰۷۲۰۱۲۴۷۰۴۸۶۶۸۹۱۰۲۲۴۱۳۹۵۰۷۲۰۱۲۴۷۵۰۲۴۷۸۹۱۰۲۴۴۱۳۹۵۰۷۲۰۱۲۴۸۲۸۳۲۷۸۹۱۰۲۶۴۱۳۹۵۰۷۲۰۱۲۴۹۱۰۳۷۰۸۹۱۰۲۷۴۱۳۹۵۰۷۲۰۱۲۴۹۴۷۹۶۶۸۹۱۰۲۸۴۱۳۹۵۰۷۲۰۱۲۵۰۲۳۴۵۶۸۹۱۰۳۱۴۱۳۹۵۰۷۲۰۱۲۵۰۵۷۴۱۸۸۹۱۰۳۲۴۱۳۹۵۰۷۲۰۱۲۵۱۴۰۹۸۹۸۹۱۰۳۳۴۱۳۹۵۰۷۲۰۱۲۵۲۲۲۷۸۲۸۹۱۰۳۴۴

 

مرجع: تسنیم

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط