سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۴:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۸ مهر ۱۳۹۵در ۱۰:۴۱ ب.ظ تعداد بازدید: 335 بازدید کد خبر:61329 چاپ خبر

سکوی تماشاگران ورزشگاه آزادی کوهدشت، محبوس است!

0

پروژه سکوی تماشاگران ورزشگاه آزادی شهرستان کوهدشت شرایط مطلوبی ندارد و با اعتبارات قطره‌چکانی، سال‌های زیادی باید بگذرد تا شاهد بهره‌برداری از آن باشیم. به گزارش کشکان، نعمت‌الله رشیدیان رئیس اداره ورزش و جوانان کوهدشت درباره آخرین وضعیت این پروژه به ایسنا گفت:روند احداث پروژه از سال ۸۹ شروع شده که فقط ۱۵ درصد پیشرفت […]

hov

پروژه سکوی تماشاگران ورزشگاه آزادی شهرستان کوهدشت شرایط مطلوبی ندارد و با اعتبارات قطره‌چکانی، سال‌های زیادی باید بگذرد تا شاهد بهره‌برداری از آن باشیم.

به گزارش کشکان، نعمت‌الله رشیدیان رئیس اداره ورزش و جوانان کوهدشت درباره آخرین وضعیت این پروژه به ایسنا گفت:روند احداث پروژه از سال ۸۹ شروع شده که فقط ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به اینکه مبلغ زیادی تاکنون برای این پروژه هزینه شده است، افزود: برای بهره‌برداری از سکوی تماشاگران فوتبال ورشگاه آزادی کوهدشت به ۲٫۵ تا ۳ میلیارد تومان دیگر نیاز داریم که با اعتبارات قطره‌چکانی تا چندین سال دیگر این پروژه تکمیل نمی‌شود.

رشیدیان تصریح کرد: اعتبارات سال جاری این پروژه ۴۰۰ میلیون تومان است که مشخص نیست چه مقدار از این مبلغ تخصیص می‌یابد.

رئیس اداره ورزش و جوانان کوهدشت یادآور شد: فوتبال کوهدشت ظرفیت قابل قبولی دارد و داشتن یک ورزشگاه استاندارد مطالبه مردم این شهرستان است.

وی بیان کرد: به لحاظ زیرساخت‌های ورزشی، این شهرستان شرایط خوبی ندارد و نیازمند امکانات خوب هستیم.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط