سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۵:۲۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۵ مهر ۱۳۹۵در ۸:۵۲ ب.ظ تعداد بازدید: 565 بازدید کد خبر:61240 چاپ خبر

سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه زاغه منصوب شد

0

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی شهاب دالوند را به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه زاغه منصوب کرد. دالوند که ۲۳سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش دارد دارای مدرک کارشناسی ارشد جامعه شناسی است و در این مدت در مناصبی همچون دبیری و مدیری مدارس و معاونت آموزشی اداره آموزش […]

photo_2007-01-01_00-20-06

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی شهاب دالوند را به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه زاغه منصوب کرد.

دالوند که ۲۳سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش دارد دارای مدرک کارشناسی ارشد جامعه شناسی است و در این مدت در مناصبی همچون دبیری و مدیری مدارس و معاونت آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه زاغه ایفای وظیفه کرده است.

به گزارش کشکان، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان در آئین معارفه شهاب دالوند و تکریم ذبیح الله بیرانوند سرپرست جدید و رئیس سابق اداره آموزش و پرورش منطقه زاغه با اشاره به جایگاه رفیع دستگاه تعلیم و تربیت به شعار سال اشاره کرد و گفت: با رویکرد اقدام و عمل باید در تحقق اهداف کلان تعلیم و تربیت تلاش و جدیت داشت.

محمدحسین اردشیر به روند صعودی عملکرد آموزش و پرورش در ۳سال اخیر اشاره کرد و افزود: آموزش و پرورش در سنوات اخیر در بسیاری از شاخص ها مانند کنکور سراسری، میانگین نمرات نهایی، ضریب فارغ التحصیلی و المپیادهای علمی و فرهنگی رشد قابل توجهی کسب کرده است. وی ابراز امیدواری کرد مناطق و شهرستان‌ها با تاسی از شعار آموزش و پرورش لرستان در برنامه محوری، پژوهش مداری و اخلاق گرایی حرکت های حساب شده و هوشمندانه ای را آغاز کنند.

خبر: علی قربانی

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. نادر قربانی - زاغه - همکلاسی دانشگاه

    خبر انتصاب حضرتعالی به سمت سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه زاغه موجب مسرت و خرسندی گردید ،ضمن عرض تبریک بدین مناسبت ،امیدوارم حضور جنابعالی در این سمت باعث شکوفایی و تحول در حوزه آموزشی و فرهنگی زادگاه محروم اما پراستعدادمان گردد.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط