سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۲:۰۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۴ مهر ۱۳۹۵در ۸:۵۲ ب.ظ تعداد بازدید: 259 بازدید کد خبر:61224 چاپ خبر

فقر و بیکاری جوانان لرستان بیش از آنکه شنیدنی باشد دیدنی است

0

نماینده اصلاح طلب خرم آباد:

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: فقر و تنگدستی و محرومیت و بیکاری جوانان لرستان بیش از آنکه شنیدنی باشد دیدنی است. به گزارش کشکان، “محمد بیرانوند” در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود خطاب به رئیس جمهور و وزراء گفت: لرستان در محرومیتی تاریخی که حاصل کم […]

%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%a7%d9%87%d9%864

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: فقر و تنگدستی و محرومیت و بیکاری جوانان لرستان بیش از آنکه شنیدنی باشد دیدنی است.

به گزارش کشکان، “محمد بیرانوند” در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود خطاب به رئیس جمهور و وزراء گفت: لرستان در محرومیتی تاریخی که حاصل کم توجهی مسئولان است  گرفتار شده است.

وی تصریح کرد: امروز من به عنوان نماینده این مردم سلحشور عرض می‌کنم که فقر و تنگدستی و محرومیت و بیکاری جوانان لرستان بیش از آنکه شنیدنی باشد دیدنی است.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس ادامه داد: روزی که دولت مجاز به سرمایه‌گذاری در کشور بود، جوانان لرستان مشغول دفاع از کیان ایران اسلامی بودند از طرفی لرستان از قلم مقسمان بودجه‌ها و اعتبارات ملی افتاد و نه تنها هیچ صنعتی در این سرزمین بعد از انقلاب بنا نشد بلکه به بهانه‌ی طرح کوچک‌سازی دولت، خرده صنایع پیش از انقلاب را نیز به شخصیت‌های حقوقی و حقیقی که برای نابودی آمده بودند واگذار کردند.

بیرانوند با تاکید بر لزوم توجه بیشتر دولت و وزرا برای فعال کردن صنایع استان لرستان گفت:‌ متأسفانه امروز هنوز نگاه تبعیض‌آمیز در تقسیم منابع ملی وجود دارد و مسئولان به جای کمک به جبران خسارات در منش کم توجهی پافشاری می‌کنند.

منطق، ادب و شجاعت تیم مذاکره کننده در برجام ناشی از منطق حسینی است

وی در ادامه ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم افزود: سرور آزادگان به ما آموخت که با جهان با زبان عقل، منطق، ادب و شجاعت حرف بزنیم.

بیرانوند ادامه داد: همه سردمداران دنیا بدانند که جهان و جهانیان بیش از آنکه نیازمند جنگ و ستیز تمدن‌ها باشند نیازمند تفاهم و تعامل و گفت‌وگوی فرهنگ‌ها و تمدن‌ها هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: منطق، ادب و شجاعت تیم مذاکره کننده دولت جمهوری اسلامی ایران در برجام نمونه‌ی برجسه‌ای از منطق حسینی است.

وی با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند جامعه سالم جامعه ساکت نیست، تاکید کرد: این فرمایش حجت ‌را بر همگان تمام کرده که همه باید حق آزادی بیان و آزادی قلم را رعایت کنند؛ حواسمان باشد که سکوت، خشم و اندوه را تیزتر می‌کند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس دهم، ادامه داد:‌ امروز ایران بزرگ بیش از هر زمان دیگر به همگرایی و اتحاد در عین تنوع و گوناگونی سلیقه‌های سیاسی و فکری نیازمند است. نگاهی ژرف به جهان ناامن پیرامون ایران بزرگ، به ما می‌گوید که قدری با هم مهربان‌تر باشیم و بیش از آنکه بر ساز تفرقه بکوبیم در مسیر تمامیت ارزی ایران، اقتدار جمهوری اسلامی و منافع ملی حرکت کنیم.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. درود بر تنها نمایند ه و صدای ملت لرستان صی ممه

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط