سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۷:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۳ مهر ۱۳۹۵در ۷:۱۱ ب.ظ تعداد بازدید: 194 بازدید کد خبر:61213 چاپ خبر

۲۱ هزار دانش آموز لرستانی به اردوی راهیان نور اعزام می شوند

0

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به آغاز اعزام دانش آموزان دوره دوم متوسطه به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور گفت : ۲۱هزار دانش آموز به اردوی راهیان نور اعزام می شوند . دکتر گودرز کریمی فر افزود : این دانش آموزان از ۱۰مهر ماه سال جاری تا ۸ اردیبهشت سال ۹۶در […]

photo_2016-10-04_10-05-42

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به آغاز اعزام دانش آموزان دوره دوم متوسطه به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور گفت : ۲۱هزار دانش آموز به اردوی راهیان نور اعزام می شوند . دکتر گودرز کریمی فر افزود : این دانش آموزان از ۱۰مهر ماه سال جاری تا ۸ اردیبهشت سال ۹۶در قالب ۳۶۹ اردو اعزام خواهند شد.

به گزارش کشکان، وی  اردوهای راهیان نور را فرصتی  مناسب برای پیوند نسل های مختلف انقلاب برشمرد و افزود:  انتقال فرهنگ ایثار جهاد،شهادت،  تقویت روحیه  انقلابی و انتقال آرمان های رزمندگان انقلاب اسلامی در ۸سال دفاع مقدس از جمله اهداف این اردوهاست.

کریمی فر به تاثیر فوق العاده این اردوها در دانش آموزان اشاره کرد و افزود : اردوی راهیان نور به دلیل خلوصی که در رزمندگان وجود داشت،بیشترین تاثیر اخلاقی ،معرفتی و تربیتی را به دنبال داردو از این اردوها می توان به عنوان ماندگارترین و تاثیر گزارترین فعالیت آموزشی و پرورشی  یاد کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در ادامه به تعامل مثبت و اثر بخش آموزش و پرورش و سپاه اشاره کرد و افزود: در سایه این وحدت، همدلی و هم افزایی سال گذشته آموزش و پرورش لرستان به عنو ان خادم برترکشور در اردوی راهیان نور معرفی شد.

کریمی فر در ادامه تاکید کرد: این اردوها در قالب ۳روز پیش بینی شده و در این ۳روز دانش آموزان ضمن بازدید از مناطق عملیاتی از دوره های  آموزشی و معرفتی و روایان هشت سال دفاع مقدس استفاده خواهند کرد.

دیدگاه

  1. به جای راهیان نور فکری به حال مدارس کوهدشت کن که بعد از ۱۳ روز از مهر گذشته هنوز سرگدان ابلاغهای معلمان هستند.

    [پاسخ]

  2. اقای مدیر کل جریاان این کیفهای ا جباری در کوهدشت ان هم بعد از اینکه اولیا خرید خود را انجام داده اند چیستچه کسی پورسانت گرفته که ما او لیا باید هزینش بدیم اگر ممکنه پیگیری کن چشم نبند

    [پاسخ]

  3. با سلام ای کاش از رزمندگان اعزامی زمان جنگ تحمیلی دعوت شود که در مناطقی که بوده اند در صورت تمایل اعزام شوند تا خاطرات آنها برای همیشه جاودانی شود .

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط