سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۸:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۰ مهر ۱۳۹۵در ۸:۵۸ ب.ظ تعداد بازدید: 681 بازدید کد خبر:61149 چاپ خبر

تقدیر فرماندار کوهدشت و مدیران دستگاه های اجرایی از حمزه مرادیان نایب قهرمان ساواته جهان

0

فردی بیرانوند گفت: یک جوان کوهدشتی موفق به کسب مقام نقره در مسابقات جهانی ساواته گردیده است که این امر در تاریخ ایران ایران و حتی آسیا بی سابقه بوده است. به گزارش کشکان، صبح امروز فردی بیرانوند فرماندار کوهدشت، مومن عبدی پور رئیس شورای اسلامی شهر و برخی مدیران ادارت شهرستان با حمزه مرادیان […]

img_20161002_001857

فردی بیرانوند گفت: یک جوان کوهدشتی موفق به کسب مقام نقره در مسابقات جهانی ساواته گردیده است که این امر در تاریخ ایران ایران و حتی آسیا بی سابقه بوده است.
به گزارش کشکان، صبح امروز فردی بیرانوند فرماندار کوهدشت، مومن عبدی پور رئیس شورای اسلامی شهر و برخی مدیران ادارت شهرستان با حمزه مرادیان قهرمان و ورزشکار کوهدشتی نایب قهرمان مسابقات ساواته جهانی دیدار و گفتگو کردند و از زحمات این ورزشکار ارزنده تقدیر و تشکر بعمل آمد.
در این دیدار گرم و صمیمانه فرماندار کوهدشت با اشاره به نقش جوانان در عرصه های مختلف کشور گفت: در طول تاریخ کشور عزیزمان همواره حضور جوانان سازنده، اثر بخش و موثر بوده است.
فردی بیرانوند با اشاره به نقش جوانان در دوران پیروزی انقلاب، جنگ تحمیلی و سازندگی گفت: بحمداله امروز شاهد اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران از سوی جوانان سربلندمان در میادین ورزشی دنیا هستیم.
وی تصریح کرد: امروز مردم و مسئولان کشور سپاسگزار تلاش ها و زحمات این جوانان تاثیرگذار در جامعه هستتند.
فرماندار کوهدشت با اشاره به اینکه این قهرمانی در طول تاریخ در ایران و آسیا بی سابقه بوده است گفت: باید از تلاش و کوشش ورزشکارانی که باعث کسب افتخار و غرور ملی در سطوح بین‌المللی می‌شوند، حمایت کرد.
وی در پایان گفت: خوشبختانه سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از جوانان و ورزشکاران است و ما نیز در شهرستان به نوبه خود این سیاست را دنبال و حمایت همه جانبه خود را از ورزش اعلام می داریم.
گفتنی است بعد از این دیدار فردی بیرانوند به صورت سرزده از اداره ورزش و جوانان کوهدشت، امکانات، سالن های ورزشی و … بازدید و از نزدیک عملکرد این اداره را بررسی و مورد ارزیابی قرار داد و از زحمات مسئول اداره ورزش و جوانان و سایر کارکنان تشکر نمود.
فردی بیرانوند در حاشیه این بازدید گفت: هدف از بازدید های سرزده مچ گیری نیست بلکه اصلاح امور در جهت رفاه مردم است.
وی افزود: یکی از وظایف مدیران نظارت است، نظارت نقاط ضعف و قوت در کار را مشخص می کند.
فرماندار کوهدشت در پایان گفت: معتقدم مدیران باید همواره با برنامه ریزی و نظارت زمینه خدمت بیشتر را برای مردم فراهم سازند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط