سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳۰ آبان , ۱۳۹۶ | ۰۰:۳۷:۲۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۱۰ مهر ۱۳۹۵در ۸:۴۰ ب.ظ تعداد بازدید: 346 بازدید کد خبر:61146 چاپ خبر

کیفیت هوای استان لرستان در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ هجوم کاه و کلش سوخته مزارع به منازل کوهدشت

0

معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط‌ زیست لرستان گفت: وضعیت کیفی هوای استان ناسالم و آلودگی دو برابر حد مجاز است. الهام برنا در گفت‌وگو با تسنیم،با بیان اینکه وضعیت هوای استان لرستان ناسالم است اظهار داشت: با توجه به ورود موجی از ریزگردها از کشور عراق به استان لرستان، وضعیت کیفی هوای […]

۸۱۷۲۶۶۸۹-۷۰۱۰۶۹۸۹

معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط‌ زیست لرستان گفت: وضعیت کیفی هوای استان ناسالم و آلودگی دو برابر حد مجاز است.

الهام برنا در گفت‌وگو با تسنیم،با بیان اینکه وضعیت هوای استان لرستان ناسالم است اظهار داشت: با توجه به ورود موجی از ریزگردها از کشور عراق به استان لرستان، وضعیت کیفی هوای استان ناسالم و آلودگی دو برابر حد مجاز است.

وی افزود: با توجه به اینکه استان خوزستان در معرض ریز گردها قرار دارد گردوغبار به‌وسیله وزش باد به استان لرستان وارد شده است.

معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط‌زیست لرستان با بیان اینکه در حال حاضر کیفیت هوای برخی شهرستان‌های استان لرستان در وضعیت ناسالم  قرار دارد عنوان کرد: وضعیت کیفی هوای شهرهای پلدختر، کوهدشت، دلفان، دورود و خرم‌آباد در وضعیت ناسالم قرار دارد.

در همین حال ورود باقیمانده کاه و کلش سوخته مزارع شهرستان کوهدشت به داخل منازل شهروندان این شهرستان موجب نارضایتی شدید مردم شده است.

 

 

 

دیدگاه

  1. امان از این کاه و کلش سوخته .اونایی که مسبب این امرند خدا ازشون نگذره

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط