سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۸:۰۱:۰۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۷ مهر ۱۳۹۵در ۸:۵۷ ق.ظ تعداد بازدید: 285 بازدید کد خبر:61123 چاپ خبر

اعلام مشوق های جدید کارفرمایی و صاحبان حرف و مشاغل در بکارگیری مددجویان بهزیستی

0

معاونت مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی لرستان خبر داد؛

معاونت مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی لرستان از پرداخت یارانه ۱۰ تا ۵۰ در صدی حقوق معلولین و پرداخت بیمه سهم کارفرمایی و بیمه خویش فرمایی، به کارفرمایان و صاحبان حرف و مشاغل در بکار گیری معلولین، توسط بهزیستی خبر داد. به گزارش کشکان، “مراد سیفی” معاونت مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی  لرستان […]

۲۱fb7d54-7ffe-4b8b-89d8-ef29c9dc2d59-600x400

معاونت مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی لرستان از پرداخت یارانه ۱۰ تا ۵۰ در صدی حقوق معلولین و پرداخت بیمه سهم کارفرمایی و بیمه خویش فرمایی، به کارفرمایان و صاحبان حرف و مشاغل در بکار گیری معلولین، توسط بهزیستی خبر داد.

به گزارش کشکان، “مراد سیفی” معاونت مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی  لرستان در راستای  ایجاد انگیزه جذب و بکارگیری مددجویان تحت پوشش بهزیستی و ایجاد فرصت شغلی و اشتغال پایدار مددجویان، بسته مشوق های جدید کارفرمایی و صاحبان حرف و مشاغل را اعلام کرد.

به گفته وی کلیه کارفرمایانی که هریک از مددجویان تحت حمایت بهزیستی را بکار گیرند ، بیمه سهم کارفرمایی و یا بیمه خویش فرمایی آنان، توسط بهزیستی پرداخت خواهد شد.و کارفرما از پرداخت این حق بیمه ها معاف خواهد شد.

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی لرستان هم چنین از پرداخت یارانه ارتقاء کارایی معلولین که پرداخت ۱۰ تا ۵۰ در صد از حقوق (دستمزد) معلولین بکار گرفته شده توسط کارفرمایان بخش های غیر دولتی را شامل می شود خبر داد و گفت: کلیه کارفرمایانی که معلولین را در واحدهای خود بکار گیرند در قبال این تعهد از دریافت یارانه ۱۰ تا ۵۰ در صدی پرداخت حقوق معلولین برخوردار خواهند شد.

شایان ذکر است مددجویان تحت پوشش بهزیستی، گروه های معلولین، زنان (بی سرپرست، خود سرپرست و بد سرپرست) و فرزندان آنها، فرزندان ترخیصی از مراکز شبانه روزی، معتادان بهبود یافته از مراکز تحت نظارت بهزیستی، آسیب دیدگان اجتماعی و… را شامل می شود.

خاطر نشان میشود بیمه سهم کارفرمایی وجوهی است که کارفرما در مقابل کارگر به سازمان تامین اجتماعی پرداخت میکند و شامل ۲۰ درصد سهم کارفرما و ۳ درصد بیمه بیکاری را شامل میشود .هم چنین بیمه خویش فرمایی وجوهی است که بیمه شده به استناد قرارداد منعقده با سازمان تامین اجتماعی بر اساس نرخ قرارداد سالانه از ۱۲% تا ۲۳% کل حق بیمه را شامل می شود.

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط