سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۲۳:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۷ مهر ۱۳۹۵در ۵:۰۰ ق.ظ تعداد بازدید: 748 بازدید کد خبر:61106 چاپ خبر

چهارمین بیمارستان صحرایی در منطقه محروم کوهدشت برپا شد+ عکس

0

چهارمین بیمارستان صحرایی در منطقه محروم تکیه ضرون در شهرستان کوهدشت برپا شد. به گزارش کشکان، چهارمین بیمارستان ثابت فوق تخصصی و تخصصی سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان امروز به‌نام شهید مدافع حرم قدرت الله عبدیان به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان و با همکاری شبکه بهداشت شهرستان کوهدشت در منطقه محروم «تکیه ضرون» […]

چهارمین بیمارستان صحرایی در منطقه محروم تکیه ضرون در شهرستان کوهدشت برپا شد.

به گزارش کشکان، چهارمین بیمارستان ثابت فوق تخصصی و تخصصی سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان امروز به‌نام شهید مدافع حرم قدرت الله عبدیان به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان و با همکاری شبکه بهداشت شهرستان کوهدشت در منطقه محروم «تکیه ضرون» از توابع شهرستان کوهدشت برگزار شد.

با راه‌اندازی این بیمارستان صحرایی یک روزه که در آخرین روز از هفته دفاع مقدس باهدف خدمت‌رسانی به اقشار آسیب‌پذیر جامعه و با حضور مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان، رئیس شکبه بهداشت کوهدشت و فرمانده سپاه ناحیه  شهرستان آغاز  و شامگه سه شنبه به کار خود پایان داد.

سرهنگ نبی‌اله شمس بیرانوند مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان در حاشیه برپایی این بیمارستان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: این بیمارستان چهارمین بیمارستانی است که در طول سال دایر و به اقشار آسیب‌پذیر جامعه ارائه خدمات می‌کند.

وی با اشاره به اینکه سه هزار نوع خدمت در چهارمین بیمارستان ثابت بسیج جامعه پزشکی لرستان ارائه شده است، افزود: آماری که در پایان این روز می‌توان ارائه داد خدمت مستقیم به حداقل ۲ هزار و ۵۰۰ نفر است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان عنوان کرد: از چند هفته پیش کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت با همکاری شبکه بهداشت و بهورزان منطقه در قالب کاروان‌های محرومیت‌زدایی به مناطق محروم شهرستان اعزام و اقدام به بیماریابی کرده و افراد نیازمند برای درمان به این بیمارستان راهنمایی شده بودند.

وی یکی از خدمات ارائه شده را ارائه داروی ریگان به بیماران دانست و خاطرنشان کرد: برپایی ایستگاه فرهنگی و اهداء  لوازم التحریرتوسط معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی از دیگر خدمات خداپسندانه بود.

۱۳۹۵۰۷۰۶۲۰۳۶۵۶۸۲۳۸۷۷۷۹۳۴

۱۳۹۵۰۷۰۶۲۰۳۸۵۶۳۶۷۸۷۷۷۹۷۴

۱۳۹۵۰۷۰۶۲۰۴۰۰۲۵۹۰۸۷۷۷۹۹۴

مرجع:‌ تسنیم

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. حرکت بسیار خوبی است جای تقدیر و تشکر دارد ولی ای کاش همه این مسولین از کوچیک تا بزرگ صدای این افراد محروم باشیم که وضعیت آسفالت جاده که با توسعه کشاورزی و فرهنگی و سلامت ارتباط مستقیم دارد به کجا رسید

    [پاسخ]

  2. خدا خیرتون بده، اجرتون با اقا امام حسین.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط