سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۰:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۶ مهر ۱۳۹۵در ۵:۰۶ ب.ظ تعداد بازدید: 170 بازدید کد خبر:61096 چاپ خبر

وزیر اطلاعات در لرستان: دوقطبی شدن از آفت های نظام جمهوری اسلامی است

0

وزیر اطلاعات گفت: دو قطبی شدن به صلاح نظام نبوده و از آفت های نظام جمهوری اسلامی است، بنابراین قوام ، عزت و سربلندی جامعه در حفظ وحدت می باشد. به گزارش کشکان به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی عصر سه شنبه در جلسه شورای اداری استان لرستان با اشاره […]

۲۲۲۱۷۴۵

وزیر اطلاعات گفت: دو قطبی شدن به صلاح نظام نبوده و از آفت های نظام جمهوری اسلامی است، بنابراین قوام ، عزت و سربلندی جامعه در حفظ وحدت می باشد.

به گزارش کشکان به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی عصر سه شنبه در جلسه شورای اداری استان لرستان با اشاره به جایگاه بسیار مهم ولی فقیه در نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: نشانه ولایتمداری در این است که افراد در هر شرایطی به فرمایشات رهبری عمل کنند.
وی با تاکید بر ضرورت تبعیت از فرامین رهبری ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بر جلوگیری از دو قطبی شدن جامعه تاکید داشته اند که این مهم به منظور حفظ وحدت جامعه و نوع واکنش به مصلحت اندیشی ولی فقیه، یک امتحان الهی است.
وزیر اطلاعات بیان کرد: مادامی که قدردان ولایت فقیه باشیم، دشمن نمی تواند به کشور آسیب برساند.
حجت الاسلام و المسلمین علوی با بیان اینکه نزاع جامعه را زمین گیر می کند و موجب شکستن ابهت می شود، ادامه داد: امروز محور وحدت امت اسلامی رهبری است.
وزیر اطلاعات گفت: به تعبیر رهبری امنیت بی بدیل کشور نتیجه وحدت، همدلی و هم افزایی دستگاههای اطلاعاتی، نظامی، انتظامی، بسیج، دستگاه قضایی و دستگاههای سیاسی کشور است.
حجت الاسلام و المسلمین علوی افزود: باید پاسخ عداوت برخی افراد با رفتارهای دوستانه داده شده و جامعه، به ویژه مسئولان روابط محبت آمیز با یکدیگر داشته باشند.
وی همچنین با اشاره به آیات و احادیث مختلف در رابطه با ضرورت رفتار محبت آمیز و خدمت به مردم گفت: در شرایط کنونی، ارزش مسئولیت به گره گشایی از کار مردم است بنابراین مدیران باید زمینه را برای تقویت نظام و امیدواری مردم فراهم کنند.
وزیر اطلاعات بیان کرد:حرکت وخدمت باید در چارچوب اسلام باشد و از تعرض به حقوق مردم از جمله مال، آبرو و ناموس جلوگیری شود.
وی با بیان اینکه کشور جمهوری اسلامی با مدیریت جهادی، بسیجی، و حزب اللهی پیش رفته، ادامه داد: مدیریت حساب شده، بی ادعا و فداکارانه کشور را می سازد.
حجت الاسلام و المسلمین علوی با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس نیز گفت: این دوران، یادآور امام (ره)، شهدا و حماسه آفرینان سلحشور جنگ تحمیلی است.
وی افزود: دفاع مقدس ریشه در عقل، عشق و ایمان حماسه آفرینان دارد.
وزیر اطلاعات اضافه کرد: قوم لر نیز در دفاع مقدس حماسه ها آفریده و جانفشانی های فراوان در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته اند.
حجت الاسلام و المسلمین علوی همچنین امنیت حاکم بر استان لرستان را در حد مناسب و مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت: این مهم به دلیل همدلی میان مسئولان استان ایجاد شده است.
وی همچنین افزود: امروز امور استان رو به راه است و نبض کار در لرستان به خوبی می تپد.

خبرنگار: الهام بابایی

 

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط